رنو كارخانه خویش را در فرانسه نمی بندد!

رنو كارخانه خویش را در فرانسه نمی بندد! به گزارش یاری كالا مدیرعامل شركت خودروسازی رنو فرانسه اخبار و شایعات در خصوص تعطیلی یكی از كارخانه های آن شركت در شمال این كشور را رد كرد.


به گزارش یاری کالا به نقل از ایسنا، ژان دومینیک سنارد، مدیرعامل شرکت رنو اخیرا در مصاحبه و گفتگوی با گزارشگر تلویزیون LCI خاطر نشان کرده است که هیچ برنامه ای برای بستن و تعطیل کردن کارخانه موبوژ، در واقع در شمال فرانسه، نخواهد داشت.
طبق گزارش رویترز، در واقع رنو به صورت رسمی تمامی اخبار و شایعات مربوط به تعطیلی این کارخانه فرانسوی را رد و تکذیب کرده است.
این اخبار و شایعات پس از خبر تعدیل نیروی گسترده و اخراج حدود چهار هزار و ۶۰۰ نفر از کارکنان فعال در شرکت رنو در این کشور انتشار یافته بود. این خودروساز فرانسوی پیش تر اعلام نموده بود که با تغییر رویکرد و استراتژی های خود نظیر کاهش میزان نیروی کاری، کاهش ظرفیت تولید و کاستن از تنوع قطعات موجود در خودرو ها، به دنبال تعدیل نیروی حدود ۱۵ هزارنفری در سرتاسر جهان و کاهش ظرفیت تولید خود از چهار میلیون دستگاه سال پیش به ۳.۳ میلیون دستگاه در سال ۲۰۲۴ است.
خیلی از کارشناسان و تحلیل گران برآورد و اعلام نموده اند که از مجموعه اخباری که در این خصوص از جانب شرکت رنو انتشار یافته است، به نظر می آید که این خودروساز می خواهد به خیلی از همکاریهای خود در سایر بازارهای جهان آخر بخشد و کارخانه های خویش را در بعضی کشورها بجز فرانسه تعطیل کند تا بدین ترتیب از ضرر و زیان و بحران های مالی ناشی از شیوع گسترده و پاندمی کرونا بکاهد و به احیای سودآوری خود کمک نماید.
شرکت رنو بدون شک یکی از بزرگترین خودروسازان فرانسه به حساب می آید و سهم قابل توجهی در بازارهای جهانی را به خود مختص کرده است.1399/03/12
22:30:18
5.0 / 5
2782
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳


yarikala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت یاری كالا محفوظ است

یاری كالا

یاری گر شما در انتخاب کالای مدنظرتان