شروع به كار محدود كارخانه های نیسان موتورز در ژاپن

شروع به كار محدود كارخانه های نیسان موتورز در ژاپن یاری كالا: شركت خودروسازی نیسان موتورز اعلام نمود كه فعالیت كارخانه های خودرا بطور محدود در ژاپن از ماه آینده میلادی آغاز خواهدنمود.


به گزارش یاری كالا به نقل از ایسنا، شركت خودروسازی نیسان موتورز ژاپن اخیرا اعلام نموده كه فعالیت كارخانه های ژاپنی خودرا بطور محدود از ماه آینده میلادی، مه ۲۰۲۰، از سر خواهد گرفت.
برمبنای به گزارش سایت اوتو اكونومیك تایمز، نیسان موتورز نیز كه همچون سایر بسیاری دیگر از خودروسازان جهان تحت تاثیر شیوع گسترده ویروس خطرناك و مرگبار كرونا فعالیت و خطوط تولید كارخانه های خودرا متوقف كرده بود، بنظر می رسد كه می خواهد به بازگشایی و از سرگیری فعالیت بعضی از كارخانه های مهم و بزرگ خود بپردازد.
شروع به كار كارخانه های مختلف نیسان موتورز در ژاپن در بعضی از روزهای ماه آینده میلادی به حالت تعلیق درخواهد آمد كه بگفته این شركت بمنظور كاهش فعالیت تمام وقت كاركنان و پرسنل فعال در نیسان موتور و كوشش برای قطع زنجیره انتقال و انتشار این ویروس خطرناك و حفاظت از سلامت و بهداشت جامعه صورت گرفته است.
همزمان با شروع گسترده ویروس كرونا خیلی از شركت ها و كارخانه های فعال در حوزه های مختلف نظیر خودروسازی و تكنولوژی فعالیت و خطوط تولید خودرا بمنظور قطع زنجیره انتقال و انتشار این ویروس خطرناك و مرگبار متوقف و تعطیل اعلام نموده اند.
منبع:

1399/02/02
13:32:44
5.0 / 5
3286
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳


yarikala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت یاری كالا محفوظ است

یاری كالا

یاری گر شما در انتخاب کالای مدنظرتان