كاهش ۵۰ درصدی سفارش فرش شویی بعلاوه نرخ اتحادیه

كاهش ۵۰ درصدی سفارش فرش شویی بعلاوه نرخ اتحادیه یاری كالا: رئیس اتحادیه صنف قالیشویان تهران ضمن اعلام نرخ خدمات قالی شویی، از كاهش 40 تا 50 درصدی تعداد مشتریان نسبت به سال قبل به دنبال شیوع ویروس كرونا آگاهی داد.


حمید محمدی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به اینكه نرخ های قالیشویی نسبت به سال قبل تغییری نداشته است، اظهار نمود: اگر واحدی نرخ هایی بیش از نرخ های اعلام شده از طرف اتحادیه تعیین كند، مشتریان می توانند به اتحادیه شكایت كنند و در صورتیكه حقی از مشتری ضایع شده باشد، واحد صنفی به تعزیرات ارجاع داده خواهد شد.
البته بگفته وی علاوه بر هزینه شستن فرش، قالی شویی ها می توانند ۲۰ هزار تومان حق سرویس از مشتریان خود دریافت نمایند. همین طور برای فرش های زیر ۴۰ متر مربع به ازای هر متر مربع ۵۰۰ تومان حق سرویس اضافه می شود.
محمدی در پاسخ به اینكه در صورت خوب و كامل شسته نشدن فرش ها، تكلیف مشتری چیست؟ اشاره كرد: در این صورت واحد صنفی باید باردیگر فرش ها را به صورت رایگان شست وشو و رضایت مشتری را جلب نماید. در صورتیكه واحدی از این روند پیروی نكرد، مشتری می تواند برای شكایت به اتحادیه بازگشت كند.
او همینطور از كاهش ۴۰ تا ۵۰ درصدی تعداد مشتریان نسبت به سال قبل به دنبال شیوع ویروس كرونا آگاهی داد و اظهار داشت: شهروندان نگرانند افرادی كه برای تحویل فرش به خانه آنها می روند آلوده به این ویروس باشند، ؛ بدین سبب احتیاط می كنند.
نرخ خدمات قالی شویی برای انواع فرش ها در جدول زیر قابل مشاهده است:


به گزارش یاری كالا به نقل از ایسنا، شیوع ویروس كرونا و كم شدن رفت وآمدها برای پیشگیری در ماه پایانی سال كه عموما روزهای پررونقی برای كسب وكارهای خرد و كارگران فصلی است، سبب شده فعالان تجاری، اصناف مختلف و كارگران آنها گرفتار لطمه های جدی شوند.
منبع:

1398/12/16
21:46:17
5.0 / 5
3835
تگهای خبر: خدمات , سرویس , فرش , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲


yarikala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت یاری كالا محفوظ است

یاری كالا

یاری گر شما در انتخاب کالای مدنظرتان