قیمت سكه باز هم كاهش یافت

قیمت سكه باز هم كاهش یافت یاری كالا: در بازار امروز - سه شنبه - سكه تمام طرح جدید با كاهش ۷۰۰۰ تومانی به یك میلیون و ۲۱۳ هزار تومان رسیده است و هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با افت ۱۲۵۸ تومانی ۱۱۷ هزار و ۷۶۵ تومان خرید و فروش می گردد.


به گزارش یاری كالا به نقل از ایسنا، در بازار سكه، نیم سكه با كاهش ۳۰۰۰ تومانی ۶۳۳ هزار تومان، ربع سكه با افت ۳۰۰۰ تومانی ۳۷۳ هزار تومان و سكه گرمی بدون تغییر ۲۵۱ هزار تومان فروخته می شود.
در میان انواع طلا، هر مثقال طلا ۵۱۰ هزار و ۱۰۰ تومان قیمت دارد و هر اونس طلا برای معاملات در بازار جهانی نیز نزدیك به ۱۲۷۶ دلار داد و ستد می شود.
در بازار ارز نیز دلار آمریكا بدون تغییر ۳۸۱۳ تومان، یورو با پنج تومان كاهش ۴۵۵۶ تومان، پوند انگلستان با چهار تومان كاهش ۴۹۴۶ تومان و لیر تركیه بدون تغییر ۱۱۰۸ تومان عرضه می شود. دلار مبادله ای نیز ۳۲۸۸ تومان از سوی بانك مركزی قیمت گذاری شده است.
لازم به ذكر است كه قیمت ها در بازار آزاد در طول روز نوسانی بوده و ثابت نیستند و جدول زیر نیز بر اساس آخرین قیمت ها تا لحظه مخابره گزارش تكمیل شده است.نوع طلا قیمت تفاوت قیمت نسبت به روز گذشته هر گرم طلای ۱۸ عیار۱۱۷ هزار و ۷۶۵ تومان۱۲۵۸ تومان كاهشمثقال طلا۵۱۰ هزار و ۱۰۰ تومان۵۴۰۰ تومان كاهشاونس در بازار جهانی طلا۱۲۷۵ دلار و ۹۰ سنت۹ دلار و ۱۰ سنت كاهشنوع سكه سكه تمام طرح جدیدیك میلیون و ۲۱۳ هزار تومان۷۰۰۰ تومان كاهشنیم سكه۶۳۳ هزار تومان۳۰۰۰ تومان كاهش ربع سكه۳۷۳ هزار تومان۳۰۰۰ تومان كاهشسكه گرمی۲۵۱ هزار تومانبدون تغییرنوع ارز دلار آمریكا۳۸۱۳ تومانبدون تغییریورو۴۵۵۶ تومان۵ تومان كاهشپوند انگلستان۴۹۴۶ تومان۴ تومان كاهشلیر تركیه۱۱۰۸ تومانبدون تغییریوان چین۵۷۹ تومانبدون تغییردرهم امارات۱۰۴۴ تومانبدون تغییر
 

1396/05/24
14:03:23
5.0 / 5
5252
تگهای خبر: خرید كالا , بازار , سكه , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳


yarikala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت یاری كالا محفوظ است

یاری كالا

یاری گر شما در انتخاب کالای مدنظرتان