كارت سوخت تاكسی ون ها فردا تحویل داده می شود

كارت سوخت تاكسی ون ها فردا تحویل داده می شود به گزارش یاری كالا ایرنا نوشت: مدیرعامل اتحادیه تاكسیرانی های شهری كشور اظهار داشت: به دنبال اجرای طرح سهمیه بندی سوخت، كارت های سوخت جدید تاكسی های ون با ۶۰۰ لیتر سهمیه از فردا یكشنبه ۲۴ آذر ماه تحویل داده می شود.


مرتضی ضامنی اضافه كرد: در تهران، برای آن دسته از رانندگان تاكسی های ون كه پروانه فعالیت آنها دارای اعتبار است، پیامك ارسال خواهد شد و آنها باید با رفتن به محل اعلامی نسبت به دریافت كارت سوخت خود اقدام نمایند. وی ادامه داد: آن دسته از رانندگانی هم كه پروانه فعالیت آنها منقضی شده است، باید با رفتن به سازمان تاكسیرانی تهران نسبت به تمدید پروانه خود اقدام نمایند تا كارت سوخت برای آنها صادر شود.
ضامنی تصریح كرد: در سایر شهرهای كشور هم رانندگان تاكسی های ون می توانند از روز دوشنبه ۲۵ آذر ماه برای دریافت كارت سوخت جدید خود به سازمان های تاكسیرانی رجوع و كارت خویش را تحویل بگیرند.
مدیرعامل اتحادیه تاكسیرانی های شهری كشور اضافه كرد: با عنایت به زمان كم باقی مانده تا آخر آذر و به منظور استفاده كامل رانندگان از این سهمیه، مابه التفاوت ۲۰۰ لیتری سهمیه سوخت آذرماه رانندگان، بر مبنای هماهنگی هایی كه با وزارت كشور و شركت نفت صورت گرفته است، در سهمیه دی ماه آنها لحاظ می شود و كارت سوخت تاكسی های ون در دی ماه ۸۰۰ لیتر شارژ خواهد شد اما از بهمن ماه به صورت ماهانه كارت سوخت این خودرو ها ۶۰۰ لیتر شارژ می شود.
ضامنی اظهار داشت: كارت های سوخت قدیمی ون ها تا آخر آذرماه فعال است و تاكسیرانان می توانند از باقیمانده سهمیه آن تا آخر ماه جاری استفاده كنند و مدارك لازم برای تحویل كارت سوخت، اصل و كپی كارت خودرو و كارت ملی است. بر مبنای مصوبه شورایعالی هماهنگی اقتصادی سران قوا از صبح جمعه ۲۴ آبان بنزین برای همه وسایل نقلیه بنزین سوز سهمیه بندی شد. طبق اطلاعیه شركت ملی پخش فرآورده های نفتی، قیمت بنزین معمولی سهمیه ای هر لیتر هزار و ۵۰۰ تومان و قیمت بنزین معمولی غیرسهمیه ای به ازای هر لیتر سه هزار تومان و همینطور قیمت بنزین سوپر هر لیتر سه هزار و ۵۰۰ تومان تعیین شده است.

1398/09/23
22:44:10
5.0 / 5
4378
تگهای خبر: اقتصاد , خودرو , دام , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴


yarikala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت یاری كالا محفوظ است

یاری كالا

یاری گر شما در انتخاب کالای مدنظرتان