رونمایی از كیف پول مشترك اسنپ و آپ

رونمایی از كیف پول مشترك اسنپ و آپ به گزارش یاری كالا روز یكشنبه، ۱۲ آبان، شركت های اسنپ و آسان پرداخت در نشست رسانه ای مشترك كه در شركت آسان پرداخت برگزار گردید از كیف پول دیجیتال یكپارجه خود رونمایی كردند. اسنپ برای تسهیل خدمت رسانی به كاربرانش، بر مبنای یك سرمایه گذاری مشترك با آسان پرداخت، به نخستین و جامع ترین كیف پول دیجیتال ایران مجهز شده است و این كیف پول بزودی در اختیار تمامی كاربران این سامانه قرار می گیرد. در این جلسه كه با حضور ژوبین علاقبند، مدیر عامل اسنپ، مهراد عبدالرزاق، رئیس هیئت مدیره اسنپ فود، حامد منصوری، مدیرعامل آسان پرداخت و تعدادی از مدیران این دو مجموعه برگزار شد، این دو شركت از نخستین محصول سرمایه گذاری مشترك خود رونمایی كردند.در حال حاضر كاربران اسنپ و اسنپ فود با استفاده از كیف پول دیجیتال می توانند هزینه خدمات مورد نیاز خویش را در اپلیكیشن اسنپ و آپ پرداخت كنند. به این معنا كه با هر بار شارژ كیف پول در اپلیكیشن اسنپ كیف پول كاربر در آپ هم شارژ می شود؛ در نتیجه درخواست خودرو، پرداخت قبض، رزرو هتل و بلیت و تراكنش های مالی روزمره با كیف پول دیجیتال با سهولت و سادگی بیشتری صورت خواهد گرفت.
ژوبین علاقبند، مدیرعامل اسنپ، در مورد همكاری مشترك با آسان پرداخت اظهار داشت: «اسنپ با همكاری آپ درصدد بود تا به مناسب ترین راهكار پرداختی برسد. با راه اندازی كیف پول دیجیتال كاربران می توانند با استفاده از یك كیف پول یكپارچه تمامی پرداخت های روزانه خویش را مدیریت كنند.»
مزایای كیف پول دیجیتال
كیف پول دیجیتال، با تسهیل روش های پرداخت، تجربه كاربری بهتری را فراهم می آورد. همینطور دیگر نیازی به ذخیره پول در اپلیكیشن های مجزا برای پرداخت نیست و با داشتن یك كیف پول واحد می توان تمام نیازهای روزمره را برطرف كرد. حامد منصوری، مدیرعامل آسان پرداخت، در اینباره عنوان كرد: «امنیت بیشتر و پشتیبانی پاسخگو از مزایای اصلی كیف پول دیجیتال یكپارچه آپ و اسنپ است.»
در این نشست همینطور عنوان شد كه كاربران اسنپ می توانند سوالات خویش را در زمینه مشكلات پرداخت با این سامانه را از پشتیبانی اسنپ پیگیری كنند؛ همینطور پشتیبانی آپ مثل گذشته برای پاسخ به سوالات مربوط به اپلیكیشن آپ در خدمت كاربران است.
كیف پول آپ تنها كیف پولی است كه به صورت مستقیم به حساب بانكی مشتریان متصل می شود تا بتوانند پرداخت های خویش را به صورت مستقیم انجام دهند. ازاین رو می توان كیف پول دیجیتال را به حساب بانكی متصل كرد و آنرا به میزان سقف مشخص شده شارژ كرد. در نتیجه با كیف پول مشترك آپ و اسنپ، مدیریت هزینه های ماهانه به صورت آسان و دقیق برای كاربران امكان پذیر می شود.
مسیر توسعه كیف پول دیجیتال
از برنامه های آتی توسعه این كیف پول مشترك می توان به اتصال آن به تمامی سرویس های اسنپ اشاره نمود. همینطور در آینده پرداخت مستقیم برای كاربران اسنپ فعال می شود تا بتوانند به محض تمام شدن سفر از ماشین پیاده شوند و هزینه به صورت خودكار از كیف پول آنها كسر شود.
2121

1398/08/14
10:21:24
5.0 / 5
4443
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴


yarikala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت یاری كالا محفوظ است

یاری كالا

یاری گر شما در انتخاب کالای مدنظرتان