دانشگاه حكیم سبزواری، میزبان كنفرانس بین المللی صنعت سیمان

دانشگاه حكیم سبزواری، میزبان كنفرانس بین المللی صنعت سیمان یاری كالا: پنجمین كنفرانس ملی و نخستین كنفرانس بین المللی صنعت سیمان و افق پیش رو با حضور پژوهشگران، صنعتگران و متخصصان داخلی و خارجی به میزبانی دانشگاه حكیم سبزواری انجام می شود.


به گزارش یاری كالا به نقل از ایسنا، دكتر حمیدرضا اویسی، دبیر اجرایی پنجمین كنفرانس ملی و نخستین كنفرانس بین المللی صنعت سیمان و افق پیش رو اظهار داشت: این كنفرانس با حضور متخصصان و شركت های صنعتی داخلی و خارجی از كشورهای مختلف ازجمله آلمان، اتریش و دانمارك روزهای ۱۹ تا ۲۰ آبان ۱۳۹۸ در سالن همایش های رازی تهران برگزار می گردد.
اویسی با اشاره به برگزاری موفق چهار دوره از این كنفرانس با همكاری دانشگاه حكیم سبزواری، و بخش صنعت اضافه كرد: برگزاری همایش هایی از این دست كه با مشاركت دانشگاه، صنعت و فعالان اقتصادی و بازرگانی صورت می گیرد، زمینه توسعه ارتباطات بین دانشگاه و صنعت را فراهم می آورد.
وی تاكید كرد: هدف از برگزاری این كنفرانس بررسی آخرین یافته های علمی و دستاوردهای روز دنیا در زمینه صنعت سیمان بعنوان یكی از صنایع مادر است.
مدیر پژوهش وفناوری دانشگاه حكیم سبزواری اظهار نمود: در برگزاری این كنفرانس دانشگاه های علم و صنعت، صنعتی شریف، فردوسی مشهد و صنعتی شاهرود مشاركت دارند.
دكتر اویسی اضافه كرد: برمبنای زمان بندی صورت گرفته شركت كنندگان تا ۳۰ مهرماه جاری مهلت دارند اصل مقالات را ارائه نمایند.
وی تصریح كرد: به روال چهار دوره گذشته در حاشیه این كنفرانس علمی، نمایشگاهی از توانمندی شركت های فعال در حوزه صنعت سیمان برپا خواهد شد.
منبع:

1398/07/14
23:30:02
5.0 / 5
4278
تگهای خبر: اقتصاد , شركت , صنعت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱


yarikala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت یاری كالا محفوظ است

یاری كالا

یاری گر شما در انتخاب کالای مدنظرتان