دیدگاه رئیس سازمان حمایت درباره نرخ ارز

دیدگاه رئیس سازمان حمایت درباره نرخ ارز یاری كالا: رئیس سازمان حمایت مصرف كنندگان و تولیدكنندگان به دیدگاه های متفاوت نرخ گذاری ارز در كشور اشاره نمود و اظهار داشت: عده ای به تك نرخی شدن ارز و تثبیت آن اعتقاد دارند و عده ای هم عرضه و تقاضا را تعیین كننده در این زمینه می دانند كه برپایه این فرمول ها و واقعیت ها ما تصمیم گیری هایمان ر انجام می دهیم.


به گزارش یاری كالا به نقل از ایسنا، عباس تابش در تجلیل از صنعتگران و تولیدكنندگان نمونه استان اردبیل اظهاركرد: امروز یك شرایط سخت و دشواری را به دنبال تحریم ظالمانه دشمنان پشت سر می گذاریم و همه مردم با گوشت و پوست خود این سختی ها را احساس می كنند و واقعیت های كشور را به عینه شاهد هستند.
وی به دیدگاه های متفاوت نرخ گذاری ارز در كشور اشاره و تصریح كرد: عده ای به تك نرخی شدن ارز و تثبیت آن اعتقاد دارند و عده ای هم عرضه و تقاضا را تعیین كننده در این زمینه می دانند كه برپایه این فرمول ها و واقعیت ها ما تصمیم گیری هایمان ر انجام می دهیم.
رئیس سازمان حمایت مصرف كنندگان و تولیدكنندگان بیان كرد: ما در شرایط سخت تر از جنگ نظامی هستیم و به مانند جنگ های دیگر كه ایران شروع كننده نبوده در این جنگ نابرابر هم ما دفاع جانانه ای را انجام می دهیم ولی دشمن از منفذهای مختلف تلاش دارد ملت ما را تحت فشار قرار دهد.
تابش در مورد تصمیمات خلق الساعه در عرصه اقتصادی و اعلام آن برای تولیدكنندگان و صنعتگران خاطرنشان كرد: مجبور هستیم به تناسب آفند دشمن برنامه پدافند تدارك ببینیم؛ به صورتی كه در این حوزه دو راه بیشتر نداریم.
تابش افزود: یا باید تسلیم ابرقدرت ها شویم كه نتیجه آنرا در مذاكرات آمریكا با كره شمالی مشاهده كردیم یا اینكه تاوان حریت، استقلال و آزادی كشور را بدهیم.
وی این تاوان را تلاش مستمر در حوزه تولید اعلام نمود و اظهار داشت: با آغاز به كار نمایشگاه داخلی سازی تلاش بر این است تا با استفاده از شركت های دانش بنیان بتوانیم با اتكا به توان داخلی كشور را به نقطه خودكفایی در تولید محصولات مختلف برسانیم.
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت اضافه كرد: روز گذشته در استان گیلان شاهد افتتاح واحدهای تولیدی بودیم كه اغلب با تاكید بر توان داخلی و تامین نیاز كشورمان طراحی و عملیاتی شده بود كه این افتتاح ها اسباب غرور ما را در حفظ استقلال و حریت كشور فراهم نمود.
تابش لزوم توانمندی مدیریت ها را در این حوزه خاطرنشان كرد و خاطرنشان كرد: باید به تناسب صنعتی شدن در كشور مدیریت ها را هم صنعتی نماییم تا با تاكید بر استانداردهای جهانی بتوانیم كارها را با كیفیت به پیش ببریم.
وی اظهار داشت: استان اردبیل به هیچ وجه استان ضعیفی نیست بلكه یكی از استان های با استعداد و توانمندی بی نظیر است كه از مواهب خدادادی گرفته تا توسعه صنایع تبدیلی و تكمیلی و بخش های گردشگری بستر تحول را فراهم نموده است.
رئیس سازمان حمایت مصرف كنندگان و تولیدكنندگان تصریح كرد: تلاش داریم در حوزه های مختلف بخش تولید و صنعت مورد حمایت جدی قرار گیرد.
منبع:

1398/04/28
11:37:53
5.0 / 5
4303
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴


yarikala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت یاری كالا محفوظ است

یاری كالا

یاری گر شما در انتخاب کالای مدنظرتان