نیكزادی پناه: كارگران صنایع خودروسازی ارگ جدید بم بیكارخواهند شد

نیكزادی پناه: كارگران صنایع خودروسازی ارگ جدید بم بیكارخواهند شد به گزارش یاری كالا نماینده مردم بم در مجلس شورای اسلامی با بیان این كه قطعه سازان و خودرو سازان صنایع خودروسازی مجتمع اقتصادی ارگ جدید بم گرفتار مشكلات مالی هستند، اظهار نمود: در آینده كارگران مشغول به كار در آنجا تعدیل و اخراج خواهند شد.


به گزارش یاری كالا به نقل از ایسنا، حبیب الله نیكزادی پناه نماینده مردم بم در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز مجلس اظهار داشت: از اقدام هوشمندانه وزیر صنعت به نمایندگی نخل داران كشور تشكر می كنم. ایشان عوارض گمركی وضع شده برای صادرات خرما را حذف نمود. آقای وزیر قطعه سازان و خودرو سازان صنایع خودروسازی مجتمع اقتصادی ارگ جدید بم با مشكلات مالی، تولیدی، مالیاتی روبرو هستند، اینها علیرغم این مشكلات در حال پیشرفت به سمت ركود هستند.
وی ادامه داد: با این وجود در آینده كارگران مشغول به كار در آنجا تعدیل و اخراج خواهند شد؛ بنابراین لازم است كه برای جلوگیری از ركود تولید و معضل اجتماعی انسانی به لحاظ بیكار شدن كارگران و هم حفظ امنیت موجود تصمیم گرفته شود. آقای وزیر راه در مسافرت شما به شرق استان كرمان گزارشی از جاده های مواصلاتی و جاده های روستایی خدمت شما عرض كردم، متاسفانه این محورها به قتلگاه تبدیل گشته اند. هر هفته تعداد زیادی از هموطنان بی گناه در این جاده ها از بین می روند، بنابراین لازم است اعتبارات لازم را در این خصوص تخصیص دهید تا از تلفات جانی و مالی پیشگیری شود.1398/04/05
01:34:42
5.0 / 5
4728
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴


yarikala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت یاری كالا محفوظ است

یاری كالا

یاری گر شما در انتخاب کالای مدنظرتان