17 طرح المان مذهبی در سطح شهر تهران نصب گردید

17 طرح المان مذهبی در سطح شهر تهران نصب گردید یاری كالا: مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران با اشاره به اینكه نزدیك به 200 طرح با سوژه ماه مبارك رمضان برای ما ارسال شد، اظهار داشت: مضامین برگرفته از آموزه های جان بخش قرآنی با خطوط كوفی، نستعلیق و آرایه های تذهیب و تجلیل بوده است.


به گزارش یاری كالا به نقل از ایسنا، برزین ضرغامی با اشاره به المان های نوری نصب شده در سطح شهر به مناسبت ماه رمضان اظهار داشت: درباب این موضوع، ۲۵ فروردین ماه فراخوانی در سایت سازمان زیباسازی شهر تهران منتشر گردید و در آن از طراحان و مجریان نورآرایی برای نمایش طرح به سازمان دعوت شد.

وی با اشاره به اینكه تا ۵ اردیبهشت ماه به طراحان و مجریان نورآرایی برای طراحی آثار با سوژه ماه مبارك رمضان مهلت داده شد، اضافه كرد: برای كسب نتیجه بهتر در این زمینه اطلاع رسانی نیز انجام شد تا همه طراحان و مجریانی كه با سازمان زیباسازی كار می كنند بتوانند از این فرصت استفاده كنند.

ضرغامی در ادامه با اشاره به اینكه نزدیك به ۲۰۰ طرح با عنوان ماه مبارك رمضان برای ما ارسال شد، بیان كرد: مضامین برگرفته از آموزه های جان بخش قرآنی با خطوط كوفی، نستعلیق و آرایه های تذهیب و تجلیل بوده است. ۱۳ المان به صورت عمومی مربوط به ماه مبارك رمضان و ۴ المان نیز ویژه شبهای قدر در سطح شهر نصب شده اند.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران با اشاره به اینكه ۲۳ شركت متشكل از هنرمند و طراح آثار خودرا برای سازمان زیباسازی ارسال كردند، اظهار داشت: از بین ۲۰۰ طرح ارسال شده ۱۷ طرح انتخاب و نسبت به ساخت و نصب آنها اقداماتی صورت گرفت.

وی افزود: همه طرح ها تا دهم ماه مبارك رمضان روی پل های سواره در اتوبان ها و میادین شهری نصب شدند.

ضرغامی با اشاره به اینكه حدود ۵۰ هزار متر ریسه كشی در محورهای خیابان ولی عصر (عج) (راه آهن تا تجریش )، خیابان آزادی، انقلاب، شریعتی و میدان هفت تیر انجام شده است، اشاره كرد: پس از ایام شهادت حضرت علی (ع) این ریسه ها مجدد روشن می شوند و تا ایام عید نیز روشن می مانند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران تصریح كرد: المان های نوری در سطح شهر با اسم های شادی، ترنج كامیلا نصب شده اند. همین طور در برج میلاد كه یكی از مكان های برگزاری جشن های ماه مبارك رمضان است نیز ۹ المان با تم رمضان (صلوات، بسم الله الرحمن الرحیم، یا فاطمه الزهرا، تذهیب، بته جقه، گبه و كپر) نصب شده است.
وی اظهار داشت: ۱۵ المان هم در بوستان بسیج منطقه ۱۴ نصب شده است.
منبع:

1398/03/04
23:33:15
5.0 / 5
4575
تگهای خبر: دام , سازمان , سایت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴


yarikala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت یاری كالا محفوظ است

یاری كالا

یاری گر شما در انتخاب کالای مدنظرتان