هوای تهران سالم می باشد

هوای تهران سالم می باشد به گزارش یاری كالا مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران با اشاره به روند كاهشی دما تا روز آینده (۱۸ اردیبهشت) اظهار داشت: هم اكنون هوای تهران سالم می باشد.حسین شهبازی در گفتگو با ایسنا اظهاركرد: بر مبنای نتایج حاصل از پیش بینی وضعیت هواشناسی و كیفیت هوا در ایستگاه مهرآباد، انتظار می رود در صبحگاه هفدهمین روز از اردیبهشت ۹۸ افزایش موقتی در غلظت برخی آلاینده ها مشاهده شود و به تدریج همراه با افزایش میزان ناپایداری جوی در طول روز بر میزان ابرناكی و سرعت وزش باد افزوده شود كه در كاهش میزان آلاینده ها و به تبع آن بهبود وضعیت كیفیت هوای بیشتر مناطق شهر تهران موثر خواهد بود.

وی با اشاره به اینكه با كاهش میزان ناپایداری جوی در شبانگاه و تداوم آن تا صبحگاه روز چهارشنبه (۱۸ اردیبهشت) انتظار می رود برخی ساعات صبحگاه همراه با افزایش نسبی غلظت آلاینده ها همچون ذرات معلق باشد، اظهار داشت: با تغییر شرایط جوی در طول روز چهارشنبه و وزش باد با بزرگی بالاتر از ۵ متر بر ثانیه طی برخی ساعات، وضعیت كیفیت هوای بیشتر مناطق پایتخت در شرایط بهتری قرار خواهد گرفت. همینطور تا روز آینده دما روند كاهشی خواهد داشت.

مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران اظهار داشت: هم اكنون كیفیت هوای تهران با میانگین ۶۳ در شرایط سالم می باشد.
1398/02/17
14:25:28
5.0 / 5
4369
تگهای خبر: شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵


yarikala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت یاری كالا محفوظ است

یاری كالا

یاری گر شما در انتخاب کالای مدنظرتان