امكان سنجی راه اندازی بی آر تی تهران كرج

امكان سنجی راه اندازی بی آر تی تهران كرج به گزارش یاری كالا معاون حمل ونقل و ترافیك شهرداری تهران از انجام مطالعات امكان سنجی طرح راه اندازی خط اتوبوس تندرو (بی آر تی) در راه تهران - كرج اطلاع داد.


به گزارش یاری كالا به نقل از ایسنا، محسن پورسیدآقایی در بازدید از منطقه ۲۱ خاطرنشان كرد: مطالعه طرح راه اندازی بی آر تی به منظور پوشش سفرهای رفت وبرگشت تهران - كرج در حال انجام می باشد كه با عنایت به تقاضای سفر، ایستگاه وردآورد هم در این طرح دیده شده است.
وی با اشاره به اینكه بزرگراه شهید همت، آزادراه تهران - كرج و جاده مخصوص بعنوان سه محور پیشنهادی در دست مطالعه و ارزیابی است اظهار داشت: این محورها با ایستگاه های محدود و با هدف دسترسی سریع تر شهروندان بعنوان سامانه تندرو در حال مطالعه اند.
معاون شهردار تهران بر لزوم رفع مسائل و مشكلات موجود و توسعه حمل ونقل عمومی در منطقه ۲۱ بعنوان غربی ترین نقطه تهران تصریح كرد و اظهار داشت: مطالعه راه اندازی ۴ خط جدید مترو در تهران به اتمام رسیده و خط ۱۱ مترو در دو منطقه ۲۱ و ۱۸ به شهروندان خدمات رسانی خواهد نمود.
وی با تاكید بر اینكه در طراحی اولیه خط ۱۱ مترو تصریح شده كه این خط به تنهایی نمی تواند پاسخگوی مسائل و مشكلات حمل ونقل عمومی در مناطق ۲۱ و ۱۸ باشد و از جانب دیگر، افق بهره برداری از ۴ خط مطالعه شده، سال ۱۴۲۰ تعیین شده است، تصریح كرد: به همین دلیل، طراحی ال آر تی و بی آر تی در این مناطق در دستور كار قرار خواهد گرفت.
پورسیدآقایی در ادامه به طرح های اصلاح هندسی در منطقه ۲۱ اشاره نمود و اظهار داشت: اصلاح هندسی دسترسی به مسیر زیرگذر اسماعیل آباد، اصلاح هندسی بزرگراه فتح در تقاطع بزرگراه شهید لشگری، اصلاح هندسی تبادل بین كندرو - تندرو در راه شرق به غرب حدفاصل آذر ۵ و زیرگذر اسماعیل آباد در دست اجراست.
معاون حمل ونقل و ترافیك شهرداری تهران از نصب پل عابر پیاده شهرك فرهنگیان - متروی استادیوم آزادی در آینده نزدیك اطلاع داد و بر نصب نیوجرسی در بخشی از بزرگراه آزادگان به جای گاردیل ها و نرده های موجود و تجهیز بزرگراه های فتح و شهید لشگری به دوربین های كنترل سرعت در این منطقه تصریح كرد.
بنا براعلام روابط عمومی معاونت حمل ونقل و ترافیك شهرداری تهران؛ معاون شهردار تهران بر لزوم ساماندهی پارك حاشیه ای در معابری كه تقاضا و ظرفیت پارك دارند، اشاره نمود و اظهار داشت: طرح نهایی پارك حاشیه ای در منطقه ۲ در حال اجراست اما تا اجرای نهایی آن در منطقه ۲۱، می توان به روش دستی، پارك حاشیه ای را در این منطقه مدیریت و ساماندهی كرد.1398/01/28
15:42:01
5.0 / 5
4513
تگهای خبر: ارز , خدمات , دام , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴


yarikala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت یاری كالا محفوظ است

یاری كالا

یاری گر شما در انتخاب کالای مدنظرتان