تهرانی ها برای دومین روز پی در پی هوای پاك تنفس كردند

تهرانی ها برای دومین روز پی در پی هوای پاك تنفس كردند یاری كالا: مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران ضمن اشاره به پاك بودن هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته اظهار داشت: انتظار می رود تا فردا (30 بهمن ماه) كیفیت هوای پایتخت در شرایط سالم باشد.حسین شهبازی در گفت و گو با ایسنا اظهار نمود: پیش بینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوا نشان دهنده كاهش میزان ناپایداری جوی طی امروز (۲۹ بهمن) نسبت به روز گذشته است كه به تبع آن از سرعت وزش باد كم می شود و تنها در بعضی ساعات خصوصاً پس از ظهر وزش باد موثر به بزرگی ۳ تا ۵ متر بر ثانیه انتظار می رود.

وی با اشاره به اینكه به تدریج طی فردا (۳۰ بهمن) بر میزان ناپایداری جوی افزوده می شود، اشاره كرد: در بعضی ساعات فردا افزایش میزان ابرناكی و وزش باد موثر از سمت نواحی غربی - شمال غربی پیش بینی می شود.

به گفته مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران همین طور دمای هوا در پایتخت تا روز آینده افزایش جزیی می یابد.

شهبازی افزود: برمبنای نتایج پیش بینی كیفیت هوا، با وجود افزایش نسبی غلظت برخی آلاینده ها طی امروز (۲۹ بهمن) نسبت به روز گذشته وضعیت كیفیت هوای بیشتر مناطق شهر تهران در شرایط سالم قرار خواهد داشت.

وی در ادامه اظهار داشت: بر این اساس انتظار می رود تا فردا (۳۰ بهمن) همراه با افزایش میزان ناپایداری جوی در طول روز، شرایط كیفی هوای سالم در بیشتر مناطق پایتخت همچنان برقرار باشد.

شهبازی درانتها با اشاره به اینكه میانگین كیفیت هوای ۲۴ ساعت گذشته تهران منتهی به ۸ بامداد امروز با شاخص میانگین ۴۳ در شرایط پاك قرار داشت، اظهار نمود: میانگین كیفیت هوای الان باز با شاخص میانگین ۶۳ در شرایط سالم می باشد.
1397/11/29
15:27:26
5.0 / 5
4625
تگهای خبر: دام , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳


yarikala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت یاری كالا محفوظ است

یاری كالا

یاری گر شما در انتخاب کالای مدنظرتان