مجید انصاری:

انتساب همه مشكلات به دولت، ساده اندیشی است

انتساب همه مشكلات به دولت، ساده اندیشی است به گزارش یاری كالا معاون رئیس جمهوری انتساب همه مشكلات به دولت منتخب و نادیده گرفتن نقش خود و دیگران را ساده اندیشی خواند و اظهار داشت: همه ما در یك كشتی سواریم و باید با عمل به تكالیف خود اجازه دهیم كشور به اهداف خود برسد.



به گزارش یاری كالا به نقل از ایسنا، امروز (چهارشنبه) جشنواره ملی پشتیبانی از تولید ملی (حاتم) با همكاری وزارت صنعت، معدن و تجارت و مجلس شورای اسلامی و با حضور وزیر و عده ای از معاونان وزارتخانه صنعت، معدن و تجارت و چند تن از نمایندگان مجلس برگزار گردید.

در این نشست مجید انصاری - معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی كشور - با بیان این كه در همه كشورها نهادی به نام دولت اداره امور را بر عهده دارد، خاطرنشان كرد: اما هم اكنون كشور در یك دوگانه غلط «دولت - بخش خصوصی» قرار گرفته است.

وی اضافه كرد: این، دوگانه ای غلط است؛ چراكه این دیدگاه كه امكان دارد بخش خصوصی در مقابل بنگاه های دولتی تعریف شود، اشتباه است.

انصاری با اشاره به ضرورت تغییر دیدگاهی كه دولت را مانع می داند، اظهار نمود: دولت برآمده و برآیند نظر آحاد جامعه است و بر مبنای قوانین و مقررات وظیفه تسهیل گری امور همه بخش ها را بر عهده دارد.

رئیس سازمان اداری و استخدامی كشور در انتها تصریح كرد: این كه اداره دولت را با مدیریت یك بنگاه همانند قلمداد می كنند، اشتباه است.




1397/10/20
16:06:08
5.0 / 5
5037
تگهای خبر: استخدام , تجارت , تولید , دام
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴


yarikala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت یاری كالا محفوظ است

یاری كالا

یاری گر شما در انتخاب کالای مدنظرتان