مدیركل تعزیرات حكومتی استان:

به نظر نمی رسد ایران خودرو كرمانشاه احتكار كرده باشد

به نظر نمی رسد ایران خودرو كرمانشاه احتكار كرده باشد یاری كالا: مدیركل تعزیرات حكومتی استان كرمانشاه از بازدید مجدد از كارخانه ایران خودرو كرمانشاه اطلاع داد و اظهار داشت: به نظر نمی رسد این كارخانه احتكار خودرو انجام داده باشد و خودروهایی كه در پاركینگ وجود دارد واقعا كسری قطعه دارند.


داریوش جودكی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، با اشاره به مباحثی كه درباره وجود تعداد قابل توجهی خودرو در پاركینگ ایران خودرو صحنه مطرح شده بود، اظهار نمود: روز گذشته به همراه كارشناسان بازدید مجددی از این واحد تولیدی داشتیم.
وی ادامه داد: در این بازدید ورودی و خروجی قطعات خودرو، چگونگی پیگیری كسری قطعات از جانب ایران خودرو، آمار تولید و تجاری سازی روزانه خودروها و... دوباره بررسی گردید.

وی افزود: كارشناسان و مكانیك هایی كه همراه ما بودند هم كمبود قطعات را در خودروهای موجود در انبار بررسی و تایید كردند.
مدیركل تعزیرات حكومتی استان كرمانشاه با اشاره به اینكه خودروهای موجود در پاركینگ واقعا كمبود قطعه داشتند، اضافه كرد: بعید است خودروسازی كرمانشاه احتكار انجام داده باشد و عدم عرضه خودروها به علت كمبود قطعه است.
جودكی با اشاره به اینكه به محض تامین قطعات خودروها وارد بازار می شود، عنوان كرد: طی سه، چهار روز اخیر حدود 400 دستگاه خودرو كه كمبود قطعه آنها برطرف شده وارد بازار شده است.
وی از ادامه نظارت بر كارخانه خودروسازی صحنه اطلاع داد و اضافه كرد: بررسی های كارشناسی همچنان ادامه خواهد داشت تا نتیجه قطعی و نهایی مشخص شود.1397/06/19
14:55:33
5.0 / 5
5461
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴


yarikala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت یاری كالا محفوظ است

یاری كالا

یاری گر شما در انتخاب کالای مدنظرتان