رالی بین المللی كریدور شمال - جنوب در چابهار به پایان رسید

رالی بین المللی كریدور شمال - جنوب در چابهار به پایان رسید یاری كالا: چابهار - تیم رالی دوستی اتومبیلرانی كریدور بین المللی شمال - جنوب بعد از رسیدن به بندر چابهار بعنوان نقطه پایانی، مورد استقبال گرم مردم و مسئولان قرار گرفت.


مدیركل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان در حاشیه این مراسم به خبرنگار ایرنا تصریح كرد: رالی دوستی كریدور حمل و نقل بین المللی شمال – جنوب به منظور گسترش ارتباطات فرهنگی، ورزشی و گردشگری بین كشورهای ایران، هند، آذربایجان و روسیه انجام شده است.
بهروز آقایی معرفی كریدور شمال - جنوب بعنوان یكی از كریدورهای اثرگذار بین المللی در مبادلات تجاری و گردشگری را از اهداف برگزاری این رالی عنوان نمود.
وی با اشاره به اینكه این رالی از مبدا هندوستان آغاز و شركت كنندگان متشكل از مقامات و سفرای این كشور بعد از طی مسیر دریایی 10 اردیبهشت ماه همزمان با روز ملی خلیج فارس وارد بندرعباس شده بودند، تصریح كرد: حركت در مسیر زمینی به شمال و عبور از شهرهای ایران از مرز زمینی بندر آستارا به سمت باكو و روسیه مقصدهای بعدی این رالی بود.
وی اظهار داشت: در مسیر بازگشت، تیم رالی متشكل از كشورهای هند، روسیه و آذربایجان با ورود به ایران از مرز آستارا وارد تهران شدند.
وی ادامه داد: این رالی بعنوان نقطه پایانی بعد از طی مسیر به سمت زاهدان، در 2 مسیر بندرعباس و چابهار حركت و با عبور از شهرهای یزد، كرمان و زاهدان وارد بندر چابهار شد.
وی بیان كرد: شركت كنندگان بعد از خروج از بندر چابهار با استفاده از بندرعباس و مسیر دریایی، كشور ایران را ترك می كنند.
3043**3213 **6081


1397/03/17
21:28:55
5.0 / 5
4512
تگهای خبر: شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳


yarikala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت یاری كالا محفوظ است

یاری كالا

یاری گر شما در انتخاب کالای مدنظرتان