عضو هیات مدیره اتحادیه لوازم خانگی اهواز:

هنوز دلار 4200 تومانی به كسی داده نشده است

هنوز دلار 4200 تومانی به كسی داده نشده است یاری كالا: عضو هیات مدیره اتحادیه لوازم خانگی اهواز اظهار داشت: با عنایت به شرایط نرخ ارز در بازار باز هم قیمت دلار افزوده می شود و دلار 4200 تومانی ممكن است برای واردكننده حدود 5 هزار تومان تمام شود.سعید گمراوی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به تغییرات نرخ ارز و اثرگذاری آن بر روی بازار، اظهار نمود: با صحبت هایی كه معاون اول رییس جمهور در مورد ثبات نرخ دلار و ارز انجام داد، قیمت ها در بازار مقداری فروكش كرد اما با عنایت به این كه هنوز هیچ ارزی – دلار 4200 تومانی- به كسی داده نشده است، قیمت ها در بازار در حال بازگشت به حالت اولیه و گران شدن هستند.

وی با اشاره به این كه با عنایت به شرایط به وجود آمده بازار دچار تشنج شده است، اضافه كرد: مسئولان در زمینه نرخ ارز فقط صحبت می كنند اما هنوز هیچ ارزی به ما تعلق نگرفته است. آقای جهانگیری در صحبت های خود عنوان نمود كه به هر شخص به هر میزان كه نیاز باشد، ارز تعلق می گیرد اما اكنون هر روز كه می گذرد شرایط جدیدی اعلام می گردد.

عضو هیات مدیره اتحادیه لوازم خانگی اهواز خاطرنشان كرد: واردكنندگان و خریداران كالا برای دریافت كالا باید ثبت سفارش كنند اما متاسفانه هم اكنون هنوز دستورالمعل این كار هم مشخص نمی باشد و اعضای اتحادیه لوازم خانگی را دچار مشكل كرده است.

گمراوی بیان كرد: همینطور ممكن است ارزی كه تعلق می گیرد برای كشورهای چین یا كره باشد و اگر كسی بخواهد از كشور امارات خرید كند، باید این ارز را تبدیل كند كه برای آن بانك حدود 10درصد حق العمل دریافت می گردد و باز هم واردكنندگان را با مشكلاتی مواجه می كند.

وی با بیان این كه وضعیت خرید و فروش محصولات و لوازم خانگی در ركود است، ادامه داد: با عنایت به این شرایط نرخ ارز در بازار باز هم قیمت دلار افزوده می شود و دلار 4200 تومانی ممكن است برای واردكننده حدود 5 هزار تومان تمام شود.
1397/02/02
13:24:46
5.0 / 5
5287
تگهای خبر: ارز , بازار , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱


yarikala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت یاری كالا محفوظ است

یاری كالا

یاری گر شما در انتخاب کالای مدنظرتان