وزیر صنعت، معدن و تجارت خبر داد:

افزایش ۱۰ درصدی تقاضای تاسیس واحدهای صنعتی در مازندران

افزایش ۱۰ درصدی تقاضای تاسیس واحدهای صنعتی در مازندران یاری كالا: وزیر صنعت، معدن و تجارت از افزایش ۱۰ درصدی تقاضای تاسیس واحدهای صنعتی در مازندران طی امسال اطلاع داد.به گزارش یاری كالا به نقل از ایسنا - منطقه مازندران، محمد شریعتمداری در مراسم بهره برداری از واحد جدید فرآورده های گوشتی كاله مازندران و آغاز عملیات اجرایی دو واحد جدید این شركت اظهار نمود: اقتصاد تمركزگرا شده است درحالیكه فعالیت های صنعتی باید به نقاط پیرامونی برود و همه چیز نباید در حوالی تهران باشد.

وی خاطرنشان كرد: امید به كار و اشتغال در كشور وجود دارد و تقاضای تاسیس واحدهای صنعتی استان مازندران تا دی ماه امسال ۱۰ درصد افزایش داشته است.

وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به اینكه باید نسبت به سرمایه گذاری های بیشتر در كشور اقدام نمود و همدیگر را هم تحمل نماییم، اظهار داشت: در توانایی های این كشور نباید شك كرد و آینده با همه سختی هایش درخشان است.

شریعتمداری با اشاره به اینكه فتح بازارهای صادراتی دنیا با برندینگ ممكن است، تصریح كرد: از توسعه برندینگ بعنوان یكی از مهم ترین برنامه های وزارت صنعت، معدن و تجارت حمایت می گردد.

وزیر صنعت، معدن و تجارت اضافه كرد: از سرمایه گذاران حمایت می گردد و باید شركت های كوچك در هم ادغام و شركت های بزرگ تولیدكننده و صادركننده برای رقابت در دنیا تولید كرد.

شریعتمداری اضافه كرد: دستاوردهای انقلاب چشم گیر است، در فولاد از صفر به ظرفیت تولید ۳۳ میلیون تن رسیدیم، ۱۱۰ میلیون تن ظرفیت فولاد در حال اجرا داریم كه بیش از ۶۰ درصد پیشرفت دارد.

وی با اشاره به اینكه همینطور در ۵۱ هزار نقطه كشور واحدهای جدید صنعتی در حال ساخت هستند، اظهار داشت: در صورتی كه ۸۵ هزار واحد صنعتی كوچك و متوسط در كشور وجود دارد، اما ۱۶ هزار تقاضای تاسیس واحد صنعتی جدید داریم كه نشانگر امید به كار و تلاش است.

به گزارش یاری كالا به نقل از ایسنا، در این سفر وزیر صنعت، معدن و تجارت از شركت فولادین ذوب آمل (فذا) و تولیدكننده قطعات خودرویی در شهرك صنعتی امامزاده عبدالله آمل بازدید كرد.
1396/11/26
16:40:26
5.0 / 5
4695
تگهای خبر: تجارت , تولید , شركت , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳


yarikala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت یاری كالا محفوظ است

یاری كالا

یاری گر شما در انتخاب کالای مدنظرتان