آخرین میزان پرداخت تسهیلات به تولیدكنندگان بعلاوه جدول

آخرین میزان پرداخت تسهیلات به تولیدكنندگان بعلاوه جدول یاری كالا: تا ۱۲ آذر امسال و در قالب طرح رونق تولید ۳۸ هزار و ۵۸۲ بنگاه تولیدی ثبت نام كرده اند كه از این تعداد ۱۶ هزار و ۹۸۸ واحد به بانك ها معرفی و اعتباری معادل ۱۲۳ هزار و ۹۷ میلیون ریال برای آن ها در نظر گرفته شده است. علاوه بر این به ۷۳۴۶ واحد تولیدی مبلغی معادل ۵۶ هزار و ۵۷۱ میلیون ریال پرداخت شده است.


به گزارش یاری كالا به نقل از ایسنا، در سال قبل طرح رونق تولید اقتصادی با پرداخت تسهیلاتی معادل ۲۴ هزار میلیارد تومان به ۱۷ هزار واحد تولیدی صنعتی و كشاورزی در دستور كار قرار گرفت و امسال هم این طرح بعنوان مكمل طرح قبلی در جهت پرداخت تسهیلات به ۳۰ هزار واحد تولیدی مدنظر قرار گرفته است.
در طرحی كه مقرر است تحت عنوان رونق تولید اقتصادی امسال مدنظر قرار گیرد ۲۰ هزار میلیارد تومان اعتبار جهت پرداخت به ۱۰ هزار واحد صنعتی در جهت بهبود وضعیت فعلی و هم ۱۰ هزار میلیارد تومان برای ۵۰۰۰ واحد صنعتی كوچك، متوسط و بزرگ به منظور نوسازی و بهسازی تعریف شده است.
بر اساس آخرین جدول و اطلاعاتی كه در اختیار ایسنا قرار گرفته تا ۱۲ آذرماه سال جاری در مجموع ۳۲ استان كشور همراه بعلاوه مناطق آزاد ۳۸ هزار و ۵۸۲ بنگاه تولیدی كوچك و متوسط جهت در قالب طرح رونق تولید از ابتدای زمان ثبت نام طرح رونق تولید كه از تیرماه سال جاری مدنظر قرار گرفت ثبت نام كرده اند. از این تعداد ۱۶ هزار ۹۸۸ واحد به بانك معرفی شده و مبلغی معادل ۱۲ هزار و ۳۹۷ میلیارد تومان برای آن ها در نظر گرفته شده است. علاوه بر این ۷۳۴۶ واحد تولیدی مبلغی حدود پنج هزار و ۶۵۷ میلیارد تومان دریافت كرده اند.
در ذیل جدول مربوط به گزارش تسهیلات پرداختی به بنگاه های كوچك و متوسط در قالب طرح رونق تولید از ابتدای آغاز طرح رونق تولید در تیرماه تا تا دوازدهم آذر ماه سال جاری آورده شده است.1396/09/14
13:45:07
5.0 / 5
4862
تگهای خبر: تسهیلات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵


yarikala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت یاری كالا محفوظ است

یاری كالا

یاری گر شما در انتخاب کالای مدنظرتان