دلیل واریز مبلغ متناسب سازی حقوق بازنشستگان

دلیل واریز مبلغ متناسب سازی حقوق بازنشستگان به گزارش یاری کالا، رئیس سازمان برنامه و بودجه در رابطه با علت واریز مبلغ متناسب سازی حقوق بازنشستگان اظهار داشت: متناسب سازی حقوق بازنشستگان یک مرتبه در سال ۱۳۹۹ بر مبنای تکلیف قانون برنامه ششم انجام شد. متناسب سازی برای بار دوم بر مبنای تکلیف قانون برنامه هفتم صورت می گیرد که در هفته قبل ابلاغ گردید. منابع مالی متناسب سازی هم در قسمت دوم قانون بودجه پیشبینی شده است که در هفتم خرداد ابلاغ گردید.


به گزارش یاری کالا به نقل از ایسنا، خبر واریز سه میلیون تومان به حساب شش میلیون و ۸۰۰ هزار بازنشسته با واکنش سیاسی برخی افراد و جریان ها مواجه گردید. داود منظور رئیس سازمان برنامه و بودجه در واکنش پاسخ داد: متناسب سازی حقوق بازنشستگان یک مرتبه در سال ۱۳۹۹ بر مبنای تکلیف قانون برنامه ششم انجام شد. متناسب سازی برای بار دوم بر مبنای تکلیف قانون برنامه هفتم صورت می گیرد که در هفته قبل ابلاغ گردید. منابع مالی متناسب سازی هم در قسمت دوم قانون بودجه پیشبینی شده است که در هفتم خرداد ابلاغ گردید.اختصاص مبلغ ۲۰ هزار میلیارد تومانی برای واریزی اخیر
داود منظور رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور روز گذشته در صفحه شخصی خود اعلام نمود: در اجرای قانون برنامه هفتم پیشرفت آئین نامه اجرایی ‎متناسب سازی حقوق بازنشستگان به تصویب هیات دولت رسید و مبلغ سه میلیون تومان به صورت علی الحساب به هر یک از ۲/۶ میلیون بازنشسته صندوق های لشگری و کشوری و ۴/۲ میلیون بازنشسته تأمین اجتماعی در مجموع با ۲۰ ه. م. ت اعتبار پرداخت گردید.

پاسخ به شبهه ای دیگر در رابطه با سازمان برنامه و بودجه
همینطور برخی جریان های سیاسی نسبت به تخصیص بودجه به گروههای جهادی روستایی ایجاد شبهه کرده بودند که حسن چنارانی رئیس امور هماهنگی و تلفیق بودجه، سازمان برنامه و بودجه هم در واکنش به این مورد اعلام نمود: همواره درخواست های زیادی از جانب دستگاههای اجرایی به سازمان برنامه واصل می شود و بعد از کار کارشناسی، برخی تایید و با برخی مخالفت یا با اصلاحاتی صورت می گیرد. سازمان مجری قانون بودجه است و برپایه قوانین و مقررات پاسخ دستگاهها را می دهد.
ایشان در ادامه تصاویر بعضی از این درخواست ها که رد شده است را منتشر نمود.
1403/04/15
18:32:31
0.0 / 5
72
تگهای خبر: حقوق , دام , دستگاه , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲


yarikala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت یاری كالا محفوظ است

یاری كالا

یاری گر شما در انتخاب کالای مدنظرتان