مدیر تعاون روستایی لرستان خبر داد:

ایجاد روستا بازار در شهرستان خرم آباد تا پایان سال جاری

ایجاد روستا بازار در شهرستان خرم آباد تا پایان سال جاری به گزارش یاری کالا، لرستان مدیر تعاون روستایی لرستان از ایجاد روستا بازار در شهرستان خرم آباد تا پایان سال جاری اطلاع داد.


امیر نیایی فرد در گفتگو با ایسنا اظهار نمود: سه سال پیش طرح ایجاد روستا بازار در ۱۱ شهرستان لرستان را به تهران عرضه دادیم تا با ۱۵ میلیارد تومان اعتبار آنرا اجرایی نماییم.
وی افزود: با عنایت به شرایط اقتصادی حاکم الان بین ۵۰ تا ۶۰ میلیارد تومان نیاز است تا این ۱۱ روستا بازار را ایجاد نماییم.
مدیر تعاون روستایی لرستان از ایجاد روستا بازار در شهرستان خرم آباد تا پایان سال جاری اطلاع داد و اضافه کرد: الان کارهای تعمیر و تجهیز این روستا بازار که در کنار ترمینال جنوب و تعاونی روستایی شهرستان خرم آباد واقع شده را آغاز کردیم و تلاش اینست که تا پایان سال جاری به مرحله افتتاح و بهره برداری برسد.
نیایی فرد بیان نمود: این روستا بازارها با هدف عرضه مستقیم تولیدات روستائیان(کشاورزی، دامپروری، صنایع دستی و لبنیات) بوده است.
وی اظهار داشت: از منابع داخلی برای ایجاد این مکان استفاده شده و درحال تجهیز و تعمیر آن هستیم.
مدیر تعاون روستایی لرستان افزود: الان در این مکان گوشت منجمد و گیاهان دارویی عرضه می شود و با آغاز به کار آن تلاش اینست محصولات بین ۱۵ تا ۲۰ درصد زیر قیمت بازار به متقاضیان ارائه شود.
نیایی فرد با اشاره به اینکه نیاز است وزارت جهاد کشاورزی اعتبار لازم برای ایجاد این روستا بازارها را در شهرستان های لرستان تأمین کند، اظهار داشت: با راه اندازی روستا بازار، تولید روستائیان توسط تعاونی روستایی جمع آوری می شود و در غرفه ها عرضه خواهد شد.
مدیر تعاون روستایی لرستان اظهار داشت: درصورتیکه امکان داشته باشد میتوان یک سری از کالاهای اساسی نظیر مرغ و گوشت منجمد هم از این طریق به متقاضیان ارائه شود.
منبع:

1401/11/02
12:51:07
0.0 / 5
225
تگهای خبر: اقتصاد , بازار , تولید , دام
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵


yarikala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت یاری كالا محفوظ است

یاری كالا

یاری گر شما در انتخاب کالای مدنظرتان