رییس شورای عالی استانها عنوان كرد

مهار نقدینگی و حفظ سرمایه مردم با فروش متری مسکن در بورس

مهار نقدینگی و حفظ سرمایه مردم با فروش متری مسکن در بورس به گزارش یاری کالا، رئیس شورایعالی استان ها در رابطه با مزایای طرح فروش متری مسکن در بورس توسط شهرداری تهران، اظهار داشت: طرح فروش متری مسکن سبب مهار و هدایت نقدینگی ها و حفظ سرمایه مردم خواهد شد.


پرویز سروری در گفتگو با ایسنا، درباره طرح فروش متری مسکن در بورس توسط شهرداری تهران، اظهار داشت: طرح فروش متری مسکن سبب مهار و هدایت نقدینگی خواهد شد. بعضی از مردم توانایی سرمایه گذاری دارند و همینطور علاقه مند هستند تا در قسمت هایی مشارکت کنند که ارزش پول شان حفظ شود، اما در قسمت هایی سرمایه گذاری می کنند که برای کشور تولید هزینه می کند.
وی افزود: نقدینگی به صورت انفجاری مشکل ایجاد می کند؛ اما اگر این سرمایه مدیریت شود و در قسمت ساخت مسکن مورد استفاده قرار بگیرد، فردی که سرمایه گزاری نموده است سود خواهد برد.
نایب رئیس شورای شهر تهران همینطور ضمن اشاره به جزئیات این طرح اضافه کرد: باید مشخص شود که اگر شخصی می تواند متراژ مشخصی را خریداری کند، بتواند بهره برداری داشته باشد و در غیر این صورت سود حاصل از مشارکت در این طرح، به آنها پرداخت گردد. البته این ایده ها باید مدل سازی و بررسی شود.
رئیس شورایعالی استانها با تکیه بر این که طرح فروش متری مسکن به مهار و هدایت نقدینگی کمک می نماید، اظهار داشت: شهروندان از این که سرمایه خویش را در جایی مطمئن گذاشته اند، سود خواهند برد. با سرمایه گذاری و شروع سازندگی، شهر به حرکت در می آید و پیشرفت می کند. در همین راستا شهرداری هم می تواند خدمات بهتر و بیشتری عرضه کند.
سروری در رابطه با مزایای طرح فروش متری مسکن برای پایتخت تصریح کرد: طرح فروش متری مسکن اگر به خوبی مدیریت شود می تواند منجر به رضایتمندی شهر، شهروندان و کشور شود. همینطور به دولت هم کمک می شود.
وی ادامه داد: مهم ترین وعده دولت به مردم مساله مسکن می باشد. هر مقدار در این مورد سرمایه گذاری شود می تواند به طرح و وعده دولت کمک نماید. در همین راستا فروش متری مسکن طرح موفقی خواهد بود.1401/10/30
16:17:51
0.0 / 5
296
تگهای خبر: ارز , تولید , خدمات , دام
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳


yarikala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت یاری كالا محفوظ است

یاری كالا

یاری گر شما در انتخاب کالای مدنظرتان