نظر جالب زاکانی درباره ی کمبود واگن مترو

نظر جالب زاکانی درباره ی کمبود واگن مترو به گزارش یاری کالا، همشهری آنلاین نوشت: شهردار تهران درباره ی چرایی کمبود واگن مترو در ایران اظهار داشت: این مسئله ربطی به تحریم ندارد و برخی ها خیلی حرف می زنند که واقعیت ندارد.علیرضا زاکانی در حاشیه جلسه هیات دولت با اعلان اینکه کمبود واگن داریم اما ربطی به تحریم ندارد، اظهار داشت: برخی ها خیلی حرف می زنند که واقعیت ندارد، شهرداری تهران در تامین واگن های مترو پایتخت در اولین مرحله مبادرت به خرید ۱۰۵ دستگاه واگن داخلی کرده است.
شهردار تهران افزود: در قدم بعد نیز برنامه خرید ۶۳۰ واگن از خارج از کشور درحال پیگیری است و امروز نیز صحبت هایی با معاون اول رییس جمهور انجام شد. هم اکنون پرداخت ۱۵ درصد اولیه این واگن ها از طرف دولت انجام شده است که اگر عملیاتی شود بخش عمده مشکلات مترو تهران حل می شود.
او در پاسخ به این پرسش که در آلودگی هوای پایتخت شهرداری تهران چقدر مقصر است، بیان کرد: در امتداد قانون هوای پاک ما تمام تکالیف خودمان را داریم انجام می دهیم. سیاه نمایی هایی که انجام شده، نادرست است و مجلس و دستگاه های نظارتی به دقت این مساله را بررسی نموده اند.
زاکانی با اعلان اینکه ۲۳ دستگاه متولی موضوع هوای پاک هستند که شهرداری یکی از این دستگاه هاست، اضافه کرد: بررسی نهادهای نظارتی در بحث افزایش آلودگی هوا مقصر شناخته نشد و تخریب هایی که از طرف برخی ها به انجام می رسد مبتنی بر سیاه نمایی و سیاست زدگی است. بیشتر بخوانید: واکنش زاکانی به دستفروشی در متروی تهران ورود سازمان بازرسی شهرداری تهران به رعایت حجاب در ایستگاه های داخلی مترو
۲۳۳۲۳۶


منبع:

1401/10/16
13:23:12
0.0 / 5
176
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳


yarikala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت یاری كالا محفوظ است

یاری كالا

یاری گر شما در انتخاب کالای مدنظرتان