تجاری سازی کیت دامپزشکی ساخت پژوهشگران پژوهشگاه مهندسی ژنتیک

تجاری سازی کیت دامپزشکی ساخت پژوهشگران پژوهشگاه مهندسی ژنتیک یاری کالا: رئیس پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک از تجاری سازی کیت دامپزشکی تولیدشده در این پژوهشگاه آگاهی داد.


به گزارش یاری کالا به نقل از ایسنا، دکتر جواد محمدی در نشست صمیمانه با دانشجویان تحصیلات تکمیلی با اشاره به نقش دانشجویان و دانشگاهیان در زمینه بیوتکنولوژی، اظهار داشت: آینده کشور با وجود تحریم های گسترده باتکیه بر توانمندی جوانان و دانشجویان از نظر علمی درخشان است؛ برای اینکه تا حالا نیز پیشرفت های خیره کننده ای در حوزه سلول های بنیادی، بیوتکنولوژی و انرژی هسته ای داشته اند که موجب خودکفایی در این عرصه ها شده است.
وی اظهار داشت: باتوجه به ارتباط خوبی که با صنعت برقرار شده است، پژوهشگاه ژنتیک زمینه را برای اشتغال دانشجویان این پژوهشگاه آماده کرده تا دانشجویان از مزایای مادی و علمی دستاوردهای پژوهشگران این پژوهشگاه بهره مند شوند.
به نقل از روابط عمومی پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک و زیست فناوری، محمدی افزود: برای ایجاد اشتغال، اقدام به پایان ساختمان نیمه تمام پژوهشگاه جهت حضور شرکت های دانش بنیان برای تولیدات نیمه صنعتی شده است و دانشجویان نیز می توانند با مشارکت اعضای هیات علمی، شرکت های دانش بنیان در این پژوهشگاه تاسیس کنند.

رئیس پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک و زیست فناوری با اشاره به انعقاد تفاهم نامه این پژوهشگاه با شرکت های فعال در زمینه مواد غذایی، تصریح کرد: علاوه بر آن کیت های تشخیص دامپزشکی تولید شده توسط پژوهشگران پژوهشگاه ژنتیک، آماده تجاری سازی است.
در این مراسم همین طور دونفر از اساتید سرآمد در سال ۱۴۰۰ این پژوهشگاه در رشته های بیوتکنولوژی و ژنتیک با اهدای لوح تقدیر، مورد تقدیر قرار گرفتند.
منبع:

1401/08/14
14:49:50
0.0 / 5
148
تگهای خبر: اشتغال , تكنولوژی , تولید , دام
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲


yarikala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت یاری كالا محفوظ است

یاری كالا

یاری گر شما در انتخاب کالای مدنظرتان