آماری عجیب از شهرداری تهران:

همه از شهرداری تهران طلب کارند!

همه از شهرداری تهران طلب کارند! به گزارش یاری کالا، مهر نوشت: معاون مالی و اقتصادی شهرداری تهران اظهار داشت: هرکه به سراغ شهرداری می آید از ما طلبکار است اما همت می نماییم تا در زمینه غیر نقد به نتیجه برسیم.لطف الله فروزنده، در نود و نهمین جلسه شورای شهر تهران و بعد از استماع گزارش درآمد شهرداری تهران، اضافه کرد: کسب درآمد غیر نقد دارای ضوابط مخصوص به خود است و نخستین مذاکرات را با بانک شهر جهت تسویه حساب با منابع غیر نقد را پیش بریدم و حدود ۱۰ هزار ملک غیر نقد از مناطق جمع آوری شده است.
وی افزود: هرچه ملک خوب بوده است رفته و ملک خوب دیگر باقی نمانده است و هر که به سراغ شهرداری می آید از ما طلبکار است اما همت می نماییم تا در زمینه غیر نقد به نتیجه برسیم.

فروزنده اظهار داشت: یکی از دلیلهای تغییر شهرداران بحث درآمدی بوده است اما باید بدانیم که در ۶ ماهه اول همیشه ۳۰ درصد محقق می شود و و توانسته ایم باتوجه به حمله سایبری و اغتشاشات باز هم به ۳۷ درصد تحقق برسیم.
معاون امور مالی و اقتصادی شهرداری تهران اظهار داشت: ما بدنبال این هستیم تا به هر شکل قانونی و پاکی بتوانیم به کسب درآمد بپردازیم مناطق ما حدود ۸ هزار میلیارد تومان بدهی به پیمانکاران دارند.
وی اظهار داشت: ۴۸ پروژه مشارکتی در دستور کار قرار داشته است و گروه حقوقی در معاونت تشکیل شده تا در ارتباط با این پروژه ها برنامه ریزی شود و همین طور برای تعدادی از پروژه ها سرمایه گذار انتخاب شده است.بیشتر بخوانید: تغییرات قیمت محصولات غذایی نیمه منجمد/ لوبیا سبز خرد شده کیلویی چند؟
وعده جدید زاکانی/ نهضت پارکینگ سازی در تهران راه می اندازیم271 256
1401/08/09
09:27:07
0.0 / 5
185
تگهای خبر: اقتصاد , بانك , حقوق , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳


yarikala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت یاری كالا محفوظ است

یاری كالا

یاری گر شما در انتخاب کالای مدنظرتان