منسوجات، پوشاک و کفش عامل سقوط خرده فروشی در برزیل

منسوجات، پوشاک و کفش عامل سقوط خرده فروشی در برزیل به گزارش یاری کالا، آژانس آمار دولتی IBGE برزیل اعلام نمود خرده فروشی برزیل در ماه جولای نسبت به ژوئن کاسته شده است و سومین رکود ماهانه متوالی را رقم می زند.


به گزارش یاری کالا به نقل از ایسنا، حجم خرده فروشی نسبت به ماه قبل ۰.۸ درصد کاهش پیدا کرد، در حالیکه اقتصاددانان در نظرسنجی رویترز انتظار داشتند ۰.۳ درصد افزایش یابد. فروش نسبت به جولای سال گذشته، ۵.۲ درصد کاهش داشته است. اقتصاددانان انتظار داشتند که آنها ۳.۵ درصد کاهش داشته باشند.
از هشت فعالیت مورد بررسی توسط آژانس، تنها سوخت و روان کننده ها در ماه رشد داشته اند که نشان دهنده مجموعه ای از کاهش قیمت سوخت است.
طبق گزارش رویترز، توالی ضعیف نتایج، برزیل را به سطوح پیش از همه گیری نزدیک می کند. این سطح قبلاً بسیار بالاتر بوده است. تحلیل گران اعلام کردند که ۵.۳ درصد در جولای ۲۰۲۱، بیشتر از فوریه ۲۰۲۰ بود. منسوجات، پوشاک و کفش با کاهش ۱۷.۱ درصدی عامل اصلی سقوط در ماه جولای بودند.
با عنایت به گسترش بخش خرده فروشی که شامل خودرو و مصالح ساختمانی می شود، فروش خرده فروشی در ماه جولای نسبت به ژوئن ۰.۷ درصد کاهش پیدا کرد.
منبع:

1401/06/24
12:33:55
0.0 / 5
255
تگهای خبر: اقتصاد , خودرو , فروش , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱


yarikala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت یاری كالا محفوظ است

یاری كالا

یاری گر شما در انتخاب کالای مدنظرتان