تحریم روسیه، عاملی برای شکوفایی مشاغل روس

تحریم روسیه، عاملی برای شکوفایی مشاغل روس شرکت نوشابه ساز انحصاری روسیه ۵۰ درصد از بازار را برای پر کردن خلاء باقی مانده کوکاکولا و پپسی هدف قرار داده است. رئیس این شرکت به رویترز اظهار داشت: از آنجاییکه بزرگترین تولیدکنندگان نوشابه در جهان روابط خویش را با روسیه قطع کردند، تولیدکننده محلی چرنوگولوفکا می خواهد ۵۰ درصد از بازار نزدیک به ۹ میلیارد دلاری این کشور را به دست آورد.


به گزارش یاری کالا به نقل از ایسنا، مهاجرت دسته جمعی شرکتهای غربی به علت تحریم ها و محدودیت های اعمال شده روسیه در اوکراین، فرصت غیرمنتظره ای را برای تجار و کارآفرینان روسی بوجود آورده است.
چرنوگولوفکا(Chernogolovka) که نام آن از شهر خارج از مسکو، جایی که در سال ۱۹۹۸ در آن تأسیس شد، گرفته شده است، تنقلات، آب معدنی، لیمونادهای گیاهی، نوشیدنی های انرژی زا و از ماه می نوشابه چرنوگولووکا تولید می کند.
ناتالیا ساخنینا، مدیرعامل این شرکت در مصاحبه ای اظهار داشت که فعالیت این شرکت خصوصی امسال بیشتر از دو برابر شده است و انتظار دارد که طی دو سال به ۳۰ درصد از سهم بازار برسد که از حدود ۸.۵ درصد در انتهای سال ۲۰۲۱ افزایش پیدا کرده است.
ساخنینا اظهار داشت: ما تولیدکننده اصلی نوشیدنی روسیه بودیم، هستیم و خواهیم بود.
طبق گزارش رویترز، باآنکه نوشیدنی های گازدار ساخته شده توسط کوکاکولا و پپسی هنوز در روسیه موجود است اما با به انتها رسیدن موجودی ها، تولیدکنندگان محلی را مجبور به ورود می کند.
پپسی، تولید و فروش در روسیه را در ماه مارس به حالت تعلیق درآورد. کوکاکولا هم در ماه مارس فعالیت خویش را به حالت تعلیق درآورد.1401/05/13
13:44:11
0.0 / 5
189
تگهای خبر: بازار , تولید , شركت , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲


yarikala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت یاری كالا محفوظ است

یاری كالا

یاری گر شما در انتخاب کالای مدنظرتان