محدودیت های ترافیکی جاده های کشور تا ۲۰ تیرماه

محدودیت های ترافیکی جاده های کشور تا ۲۰ تیرماه مرکز مدیریت راه های کشور جزییات محدودیت های ترافیکی جاده های کشور تا دوشنبه 20 تیرماه را اعلام نمود.به گزارش یاری کالا به نقل از خبر آنلاین و به نقل از وزارت راه و شهرسازی، مرکز مدیریت راه های کشور محدودیت های ترافیکی جاده های کشور از چهارشنبه ۱۵ تیرماه الی دوشنبه ۲۰ تیرماه ۱۴۰۱ را اعلام نمود.
۱. موتورسیکلت:
تردد موتورسیکلت از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه تاریخ ۱۴۰۱/۰۴/۱۵ الی ساعت ۶ بامداد روز دوشنبه تاریخ ۱۴۰۱/۰۴/۲۰ از محورهای کرج - چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران - سمنان - مشهد و بالعکس ممنوع می باشد.
* تبصره: تردد موتورسیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در راه مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.
۲. سواری:
الف) محور کندوان:
۱- تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ الی ۲۴ روزهای پنجشنبه، جمعه و شنبه تاریخ های ۱۴۰۱/۰۴/۱۶، ۱۷، ۱۸ از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ الی ۲۴ از کرج (میدان امیرکبیر) و آزادراه تهران - شمال به سمت مرزن آباد بصورت یکطرفه خواهد بود.
۲- تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ الی ۲۴ روزهای یکشنبه و دوشنبه تاریخ های ۱۴۰۱/۰۴/۱۹، ۲۰ از کرج و ابتدای آزادراه تهران - شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ الی ۲۴ همان روز از مرزن آباد به سمت کرج و تهران بصورت یکطرفه خواهد بود.
ب) محور هراز:
تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ الی ۲۴ روز یکشنبه ۱۴۰۱/۰۴/۱۹ از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و با بیان مأمورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ الی ۲۴ همان روز از آب اسک به رودهن (محدوده مشاء) بصورت یکطرفه خواهد بود.
تبصره: در صورت افزایش حجم تردد و عدم گنجایش سطح راه، بمنظور تخلیه بار ترافیکی محدودیت های مقطعی از سمت جنوب به شمال و بالعکس در محورهای چالوس و هراز اعمال می شود.
۳. نقلیه سنگین (به استثنا حاملان مواد سوختی یا فاسدشدنی):
۱- محور کندوان: تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج – چالوس و بالعکس کماکان ممنوع می باشد.
۲- محور هراز:
الف) تردد کلیه تریلرها کماکان ممنوع می باشد.
ب) تردد کلیه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ الی ۲۴ روز چهارشنبه تاریخ ۱۴۰۱/۰۴/۱۵ و همین طور از ساعت ۶ الی ۲۴ روزهای پنجشنبه، جمعه، شنبه، یکشنبه و دوشنبه تاریخ های ۱۴۰۱/۰۴/۱۶، ۱۷، ۱۸، ۱۹، ۲۰ از محور هراز ممنوع می باشد.
۴- محور فیروزکوه:
الف) تردد کلیه تریلرها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ الی ۲۴ روزهای پنجشنبه و جمعه تاریخ های ۱۴۰۱/۰۴/۱۶، ۱۷ از محور تهران – فیروزکوه – قائمشهر و بالعکس ممنوع می باشد.
ب) تردد کلیه تریلرها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۶ الی ۲۴ روزهای شنبه و یکشنبه تاریخ های ۱۴۰۱/۰۴/۱۸، ۱۹ از محور تهران – فیروزکوه – قائمشهر و بالعکس ممنوع می باشد.
۵- محور آستارا - اردبیل و بالعکس:
الف) تردد انواع تریلرها و کامیون ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ الی ۲۴ روز پنجشنبه تاریخ ۱۴۰۱/۰۴/۱۶ در محور مذکور ممنوع می باشد.
ب) تردد انواع تریلرها و کامیون ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ الی ۲۴ روزهای جمعه و یکشنبه تاریخ های ۱۴۰۱/۰۴/۱۷، ۱۹ در محور مذکور ممنوع می باشد.
۶- محور قدیم رشت - قزوین و بالعکس:
الف) تردد انواع تریلرها و کامیون ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ الی ۲۴ روز پنجشنبه تاریخ ۱۴۰۱/۰۴/۱۶ در محور مذکور ممنوع می باشد.
ب) تردد انواع تریلرها و کامیون ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ الی ۲۴ روزهای جمعه و یکشنبه تاریخ های ۱۴۰۱/۰۴/۱۷، ۱۹ در محور مذکور ممنوع می باشد.
تبصره: اجرای محدودیت های مذکور منوط به افزایش حجم تردد در محورها خواهد بود و چنانچه وضعیت ترافیک عادی باشد، با هماهنگی، اجرای محدودیت ها کان لم یکن تلقی می شود.


بیشتر بخوانید: ترافیک سنگین در جاده چالوس ترافیک در آزادراه کرج-تهران نیمه سنگین است

۲۳۳۲۳۱

1401/04/20
19:33:06
0.0 / 5
305
تگهای خبر: آنلاین
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵


yarikala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت یاری كالا محفوظ است

یاری كالا

یاری گر شما در انتخاب کالای مدنظرتان