در هشت سال آینده صورت می گیرد

حذف ۶۰ درصدی مدلهای احتراقی فولکس واگن

حذف ۶۰ درصدی مدلهای احتراقی فولکس واگن مدیر مالی فولکس واگن آلمان اظهار داشت: خودروساز آلمانی فولکس واگن ۶۰ درصد از مدلهای موتور احتراقی را تا آخر دهه حذف خواهد نمود و در مجموع خودرو های کمتری را به فروش خواهد رساند تا بر تولید خودرو های پریمیوم سودآورتر تمرکز کند.


به گزارش یاری کالا به نقل از رویترز، آرنو آنتلیتز، مدیر ارشد مالی فولکس واگن اظهار نمود: هدف کلیدی رشد نیست و ما بیشتر بر کیفیت و حاشیه سود تا حجم و سهم بازار، متمرکز هستیم.
وی ادامه داد: فولکس واگن در هشت سال آینده طیف خودرو های بنزینی و دیزلی خویش را که شامل حداقل ۱۰۰ مدل مختلف در چندین برند در اروپاست را ۶۰ درصد کاهش خواهد داد.
نتایج بررسی ها نشان داد که راهبرد جدید فولکس واگن نشانه ای از تغییرات عمیق در بخش خودرو است که برای دهه ها کوشیده تا با فروش خودرو های بیشتر در هر سال، سود خویش را افزایش دهد.
طی دو سال گذشته، صنعت خودروسازی حوادثی همچون بحران تراشه در سرتاسر صنعت و همه گیری جهانی را تجربه کرده استکه خودروسازان را مجبور به کاهش تولید با افزایش تقاضا کرد و این اتفاقات خودروسازان اروپایی مانند بی ام و و مرسدس بنز را وادار کرد تا قیمت مدلهای خویش را بالا برند و با وجود فروش کمتر، در سال ۲۰۲۱ به سودهای فروش رکورد زدند.1401/01/19
12:10:54
0.0 / 5
349
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳


yarikala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت یاری كالا محفوظ است

یاری كالا

یاری گر شما در انتخاب کالای مدنظرتان