تحت تاثیر قطع انرژی ها در هر فصل

روند کاهش تولید فولادی ها ادامه دارد

روند کاهش تولید فولادی ها ادامه دارد به گزارش یاری کالا آمار تولید فولادی ها نشان داده است که از آغاز سالجاری تا آخر دی ماه، تمامی فرآورده های فولادی شامل شمش، محصولات و همینطور مقاطع تخت و طویل فولادی با افت تولید سه تا هشت درصدی نسبت به ۱۰ ماهه سال قبل روبرو شده اند؛ در این بین تنها میزان تولید آهن اسفنجی آن هم تنها ۲۵۴ تن معادل یک درصد بیشتر شده است.


به گزارش یاری کالا به نقل از ایسنا، طبق آماری که توسط انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران در اختیار ایسنا قرار گرفت، در ۱۰ ماهه سال جاری میزان تولید کل مقاطع تخت فولادی (ورق گرم، ورق سرد و ورق پوششدار) و شمش فولاد بیشترین میزان کاهش تولید را داشته اند.
تولید مقاطع تخت فولادی از هفت میلیون و ۵۸۷ هزار تن در مجموع ۱۰ ماهه ۱۳۹۹ به شش میلیون و ۹۹۸ هزار تن در مدت مشابه سالجاری رسیده و بدین ترتیب هشت درصد کاهش تولید را ثبت کرده است.
همینطور میزان تولید فولاد میانی (شمش فولاد) هم در مجموع ۱۰ ماهه سالجاری به همین میزان (هشت درصد) افت تولید را نسبت به مدت مشابه سال قبل تجربه کرده است. تولید این ماده معدنی از ۲۵ میلیون و ۳۶۲ هزار تن به ۲۳ میلیون و ۲۰۹ هزار تن کاهش پیدا کرده است.
از آغاز سالجاری تا آخر دیماه به ترتیب ۱۶ میلیون و ۴۰۳ هزار تن محصولات فولادی و ۹ میلیون و ۴۰۵ هزار تن مقاطع طویل فولادی (تیرآهن، میلگرد، ناودانی، نبشی وسایر مقاطع) ساخته شده است که نسبت به ۱۷ میلیون و ۲۰۳ هزار تن (محصولات فولادی) و ۹ میلیون و ۶۱۶ هزار تن (مقاطع طویل فولادی) تولیدی ۱۰ ماهه ۱۳۹۹ به ترتیب پنج درصد و سه درصد کاهش تولید داشته اند.
در مقابل تنها تولید آهن اسفنجی در مدت مذکور سالجاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته، تولید افزایشی داشته است. البته تنها یک درصد این میزان بیشتر شده و از حدود ۲۵ میلیون و ۵۵۴ هزار تن در مجموع ۱۰ ماهه سال قبل به ۲۵ میلیون و ۸۰۸ هزار تن طی مدت مذکور سالجاری رسیده و تنها ۲۵۴ تن بیشتر ساخته شده است.1400/11/26
22:15:52
0.0 / 5
299
تگهای خبر: تولید , دام , محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴


yarikala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت یاری كالا محفوظ است

یاری كالا

یاری گر شما در انتخاب کالای مدنظرتان