واکسن های دام و طیور از طرف ستاد زیست فناوری حمایت می شود

واکسن های دام و طیور از طرف ستاد زیست فناوری حمایت می شود ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری با انتشار فراخوانی، از طرح های تولیدی در حوزه واکسن های دام، طیور و آبزیان حمایت می کند.


به گزارش یاری کالا به نقل از ایسنا، ستاد توسعه زیست فناوری با همکاری سازمان دامپزشکی و در امتداد تامین نیاز کشور در حوزه واکسن های دام، طیور و آبزیان آماده پشتیبانی از طرح های پیشنهادی شرکت های دانش بنیان و فناور جهت "تولید بار اول" و "تجاری سازی و توسعه بازار" مطابق اولویت های اعلامی است.
هاری، بروسلوز، سه گانه ND+IB+EDS، چهارگانه ND+IB+EDS+REO، ارنیتوباکتریال رینوتراکئال (ORT)، کوریزا A، B، C، رینوتراکئیت (TRT)، برونشیت واریانت B۷۹۳، رئوویروس کشته، رینوتراکئیت زنده (SHS)، آنسفالومیلیت زنده (AE) و مارک دوگانه زنده همچون اولویت های این ستاد بشمار می رود و طرح هایی که دراین زمینه ها هستند، مورد حمایت این فراخوان قرار می گیرند.
فاکتورهای اولویت بندی طرح های پیشنهادی شامل مواردی چون عمق دانشی درحوزه زیست فناوری، برخورداری از TRL و MRL قابل قبول، برخورداری از زیرساخت تولیدی و یا امکان همکاری با شرکتهای تولیدی حاضر در بازار و برخورداری از بازار صادراتی می شود.
همه شرکت های فناور می توانند تا ۱۰ اسفندماه ۱۴۰۰ نسبت به تکمیل پروپوزال و ارسال آن به ایمیل Bioproducts@biodc.isti.ir اقدام نمایند.1400/11/04
22:08:09
0.0 / 5
322
تگهای خبر: بازار , تولید , دام , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳


yarikala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت یاری كالا محفوظ است

یاری كالا

یاری گر شما در انتخاب کالای مدنظرتان