نصب تابلوی دو کوچه در تهران به نام دو خبرنگار فقید محیط زیست

نصب تابلوی دو کوچه در تهران به نام دو خبرنگار فقید محیط زیست به گزارش یاری کالا ایسنا نوشت: عضو سابق شورای شهر تهران از نصب تابلوی دو کوچه نامگذاری شده به نام مهشاد کریمی و ریحانه یاسینی دو خبرنگار فقید خبرگزاری ایسنا و ایرنا که در حادثه واژگونی اتوبوس خبرنگاران جان خویش را از دست دادند، اطلاع داد.


حجت نظری ضمن اشاره به مصوبه شورای شهر پنجم تهران برای نامگذاری دو کوچه به نامهای مهشاد کریمی و ریحانه یاسینی، دو خبرنگاری که در حادثه رخ داده برای اتوبوس خبرنگاران محیط زیست در آذربایجان غربی جان خویش را از دست دادند، اظهار داشت: ۲۹ تیر ماه سال جاری با پیشنهاد بنده اعضای شورای شهر پنجم نامگذاری دو خیابان به نام دو خبرنگار درگذشته را مورد تصویب قرار دادند.

وی با اشاره به اینکه دو کوچه لادن غربی و شرقی در خیابان پرستار به نام زنده یاد مهشاد کریمی و ریحانه یاسینی نامگذاری شد، اظهار داشت: در پیگیری که انجام دادم، متوجه شدم که تابلوی این دو کوچه هم بالاخره از جانب شهرداری منطقه ۱۴ نصب شده است.

نظری همینطور ابراز امیدواری کرد که پرونده این تصادف مرگبار هم زودتر مورد رسیدگی در دستگاه قضا قرار گرفته و با عاملان و مقصران آن برخورد جدی صورت بگیرد.

مهشاد کریمی، خبرنگار محیط زیست ایسنا و ریحانه یاسینی خبرنگار ایرنا در ماموریتی که در تاریخ دوم تیرماه ۱۴۰۰ به میزبانی سازمان محیط زیست برگزار شد، در تصادف رانندگی جان خویش را از دست دادند. 47231


منبع:

1400/08/16
23:03:17
0.0 / 5
364
تگهای خبر: دستگاه , سازمان , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴


yarikala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت یاری كالا محفوظ است

یاری كالا

یاری گر شما در انتخاب کالای مدنظرتان