سرمدی:

کالاهای تولید داخل باید از نظر کیفی و کمی تقویت شود

کالاهای تولید داخل باید از نظر کیفی و کمی تقویت شود به گزارش یاری کالا یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: باید سیاست ما به نحوی باشد که تولیدات داخلی به لحاظ کیفیت و کمیت تقویت شوند.کیومرث سرمدی در گفت و گو با ایسنا، در ارتباط با ممنوعیت واردات کالاهای خارجی، اظهار نمود: به هر جهت ما باید به سمتی حرکت نماییم و سیاست ما باید به نحوی باشد که تولیدات داخلی مان هم به لحاظ کیفیت و هم از نظر کمیت تقویت شوند.

وی در ادامه اشاره کرد: این که ما به خودکفایی برسیم و تولیدات ما خاصیت هایی که بیان کردم را داشته باشد، به سمتی حرکت می نماییم که اعتماد مردم به کالای داخلی هم از نظر کیفیت و هم کمیت بالا می رود و طبیعتا این امر تولید داخلی را تقویت می کند که در نتیجه این مساله موجب ایجاد بازار کار می شود.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: اگر تولید داخلی کیفیت کافی نداشته باشد و مجبور به واردات تولیدات خارجی شویم، باتوجه به وضعیت ارزی کشور که الان مشکلاتی داریم، خروج ارز برای ما مساله است. بدین سبب باتوجه به نرخ بیکاری که در کشور داریم، باید پتانسیلی که برای تولید در داخل کشور داریم را تقویت نماییم.

سرمدی تصریح کرد: دستور مقام معظم رهبری در بحث ممانعت از ورود برخی از کالاهای خارجی نیز در همین راستا است که سبب تقویت تولید داخلی و کاهش جوانان بیکار ما خواهد شد.

منبع:

1400/07/21
09:18:38
0.0 / 5
68
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳


yarikala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت یاری كالا محفوظ است

یاری كالا

یاری گر شما در انتخاب کالای مدنظرتان