تولیدکنندگان شوینده ملزم به ثبت اطلاعات در سامانه جامع تجارت شدند

تولیدکنندگان شوینده ملزم به ثبت اطلاعات در سامانه جامع تجارت شدند یاری کالا: مدیر کل نظارت بر محصولات بهداشتی، غذایی و دارویی سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان اصرار کرد که کلیه واحدهای تولیدی باید اطلاعات میزان تولید و فروش محصولات پوشک و پودر شوینده را به تفکیک خریداران خود در سامانه جامع تجارت ثبت کنند.


به گزارش یاری کالا به نقل از ایسنا، به نقل از سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، از شناسایی واحدهای تولیدی فعال پودر شوینده و پوشک خردسال و پیگیری های انجام شده جهت ثبت نام و دریافت کد نقش در سامانه جامع تجارت از طرف واحدهای ذیربط در امتداد رصد و پایش تامین و توزیع اقلام مذکور از مبادی تامین تا آخرین حلقه توزیع آگاهی داد.
وی ادامه داد: با هماهنگی انجمن های مربوطه و پیگیری های صورت گرفته، واحدهای تولیدی فعال بعد از ثبت نام در سامانه، نسبت به دریافت کد شناسه کالایی اقدام نموده اند. همین طور لیست کلیه خریداران محصولات مذکور نیز به تفکیک شرکت های تولیدکننده گرفتن شده تا متناسب با آن پیگیری لازم برای رصد عملکرد عوامل توزیع و عرضه نیز در دستور کار قرار گیرد.
بگفته مهدی پور به کلیه واحدهای تولیدی ابلاغ گردیده تا نسبت به ثبت اطلاعات میزان تولید و فروش محصولات پوشک و پودر شوینده به تفکیک خریداران خود در سامانه جامع تجارت در بازه های زمانی هفتگی اعلامی اقدام نمایند و در صورت عدم ثبت اطلاعات از طرف هر یک از عوامل تامین، توزیع و عرضه، اقدامات قانونی لازم در این خصوص با جدیت در دستور کار قرار خواهد گرفت و تبعات آن بر عهده واحدهای خاطی خواهد بود.
منبع:

1400/07/01
11:41:25
0.0 / 5
583
تگهای خبر: بهداشت , تجارت , تولید , دام
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴


yarikala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت یاری كالا محفوظ است

یاری كالا

یاری گر شما در انتخاب کالای مدنظرتان