وزیر بهداشت:

در دوران بحرانی هستیم

در دوران بحرانی هستیم به گزارش یاری کالا ایرنا نوشت: وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به اینکه در دوران بحرانی هستیم و باید به مشکلات هم بحرانی رسیدگی شود، بر لزوم تسریع در روند صدور مجوز برای واکسن های داخلی کرونا تاکید نمود.


این مطلب را بهرام عین اللهی روز دوشنبه در نشست با محمدرضا شانه ساز رئیس و مدیران سازمان غذا و دارو که به منظور بررسی مجموعه اقدامات صورت گرفته در این سازمان برگزار شد، عنوان نمود. وزیر بهداشت بعد از توضیحات رئیس سازمان غذا و دارو و مدیران این مجموعه در مورد ساختار، اقدامات انجام شده و برنامه های پیش روی سازمان در حوزه های مختلف درمورد مجموعه اقداماتی که باید در این سازمان صورت گیرد، اظهاراتی را بیان کرد.

وی با اشاره به اینکه در دوران بحرانی هستیم و باید به مشکلات هم بحرانی رسیدگی شود، بر لزوم تسریع در روند صدور مجوز برای واکسن های داخلی کرونا تصریح کرد.

عین اللهی ضمن اشاره به تعداد مرگ و میر در کشور، بر لزوم توجه به تولید داخل تصریح کرد و اظهار داشت: باید توجه ویژه ای به کیفیت داروهای داخل شود و در همین راستا اقدامات رسانه ای و فرهنگی گوناگونی صورت گیرد. او همینطور از بخش های مختلف سازمان غذا و دارو دیدن کرد. وزیر بهداشت روز گذشته(یکشنبه) هم ضمن بازدید از مجموعه معاونت های بهداشت و درمان وزارت بهداشت، در نشست های جداگانه با معاونین و مدیران زیرمجموعه هر معاونت، به بحث و تبادل نظر پیرامون برنامه های پیش روی هر حوزه، پرداخت. وی در این دیدار اظهار داشت: باید به سمت پیشگیری برویم چونکه پیشگیری مقدم بر درمان است و درصورتیکه می خواهیم مملکت رشد کند، باید در بخش بهداشت سرمایه گذاری نماییم. عین اللهی همینطور ضمن تاکید بر تمرکز وزارت بهداشت برای توسعه و تقویت زیرساخت های برنامه پزشک خانواده و نظام ارجاع در دوره جدید، بر انجام واکسیناسیون کووید ۱۹ در اسرع وقت، تاکید و عنوان نمود که باید به سمت پیشگیری برویم، پیشگیری مقدم بر درمان است و درصورتیکه می خواهیم مملکت رشد کند، باید در بخش بهداشت سرمایه گذاری نماییم. ۲۳۵۲۳۷


منبع:

1400/06/09
10:26:49
0.0 / 5
478
تگهای خبر: بهداشت , تولید , دام , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴


yarikala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت یاری كالا محفوظ است

یاری كالا

یاری گر شما در انتخاب کالای مدنظرتان