استانداردسازی آسانسورهای مترو در دستور كار

استانداردسازی آسانسورهای مترو در دستور كار یاری کالا: مدیر کل استاندارد استان تهران از استانداردسازی آسانسورهای ایستگاه های مترو در آینده نزدیک آگاهی داد.


به گزارش یاری کالا به نقل از ایسنا، به نقل از روابط عمومی اداره کل استاندارد استان تهران، محمودرضا طاهری با اشاره به تعاملات اداره کل استاندارد تهران با شورای شهر و شهرداری تهران برای استانداردسازی آسانسورهای ایستگاه های متروی تهران، اظهار داشت: قصور و کوتاهی در تامین ایمنی و سلامت مردم، قابل قبول نیست.
وی در جلسه ای که با حضور طاهری مدیرکل استاندارد تهران، نجات بهرام عضو شورای شهر تهران، امام مدیرعامل متروی تهران و نمایندگانی از آتش نشانی و مشاورین شرکت مترو، در اداره کل برگزار شد، راهکارهای تسریع پروسه استانداردسازی آسانسورهای ایستگاه های قطار شهری مورد بحث و بررسی قرارگرفت.
در این نشست قرار شد شرکت متروی تهران فهرست کاملی از مشخصات کلیه آسانسورهای منصوبه در ایستگاه ها به این اداره کل ارسال و برای بازرسی آن درخواست کند. همین طور کمیته تخصصی جهت تداوم پروسه استانداردسازی آسانسورها در شرکت متروی تهران، با حضور نماینده ای از اداره کل استاندارد تهران تشکیل گردد تا تعاملات اثربخش و کارآمد پیش رود.
منبع:

1400/04/23
11:24:34
0.0 / 5
386
تگهای خبر: استاندارد , شركت , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳


yarikala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت یاری كالا محفوظ است

یاری كالا

یاری گر شما در انتخاب کالای مدنظرتان