برگزاری ۲۵۰ جلسه سرمایه گذاری در ۴ روز اینوتكس

برگزاری ۲۵۰ جلسه سرمایه گذاری در ۴ روز اینوتكس یاری کالا: دبیر اجرائی نمایشگاه اینوتکس از برگزاری 20 رویداد تجاری سازی و آموزشی و 250 جلسه سرمایه گذاری در این رویداد آگاهی داد.


به گزارش یاری کالا به نقل از ایسنا سجاد فشمی عباسی در مراسم افتتاح دهمین نمایشگاه اینوتکس با طرح این پرسش که چرا در یک کشور با قوانین مشترک، منطقه ای از نظر فناوری جلوتر است، اضافه کرد: این امر به سبب حضور عناصر نوآور در آنست که از آن با عنوان بازیگران فناوری یاد می شود.
وی با تاکید بر اینکه در این اکوسیستم تنها حضور فناوران کافی نیست، اظهار نمود: این اکوسیستم نیازمند عناصر دیگری چون منتورها، شتابدهنده ها و سرمایه گذاران است که باید در کنار همدیگر هماهنگ عمل کنند.
عباسی افزود: ما در اینوتکس با شعار "اکوسیستم نوآوری و فناوری زیر یک سقف" تلاش داریم فاصله میان سرمایه گذاران و فناوران را با سه هدف توسعه سرمایه گذاری، توسعه همکاریهای B۲B و ایجاد شبکه ای از فعالان اکوسیستم نوآوری کم نماییم.
دبیر اجرائی نمایشگاه اینوتکس با اشاره به حضور ۴۰۰ شرکت در این نمایشگاه اظهار نمود: در بخش نمایشگاهی آخرین دستاوردهای فناورانه عرضه می شود، ضمن آنکه ۲۰ رویداد تجاری سازی و آموزشی برنامه ریزی شده است.
وی بحث و بررسی در حوزه های بلاکچین، اینترنت اشیاء، کلان داده را از برنامه های بخش نکستیشن نمایشگاه اینوتکس عنوان نمود و افزود: پس از هر سرفصل فیلم های مستند تولید شده اکران خواهد شد.
وی با اشاره به بخش کافه سرمایه این رویداد، تصریح کرد: تا حالا برگزاری ۲۵۰ جلسه سرمایه گذاری برنامه ریزی شده است.

منبع:

1400/02/28
23:48:06
0.0 / 5
233
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳


yarikala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت یاری كالا محفوظ است

یاری كالا

یاری گر شما در انتخاب کالای مدنظرتان