در گفت و گو با یاری كالا عنوان شد

۳۵۰ واحد صنعتی نیمه تمام تا ۹ ماه دیگر راه اندازی می شود

۳۵۰ واحد صنعتی نیمه تمام تا ۹ ماه دیگر راه اندازی می شود از تهران مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان تهران اظهار داشت: تا ۹ ماه دیگر ۳۵۰ واحد صنعتی نیمه تمام راه اندازی می شود که نوید جهش و رونق تولید می دهد.


صابر پرنیان در گفتگو با خبرنگار ایسنا ضمن اشاره به سفر روز گذشته وزیر صمت به شهرستانهای جنوب شرق تهران اظهار نمود: بازدید از سه واحد صنعتی فعال، یک واحد صنعتی تعطیل و افتتاح و کلنگ زنی دو واحد صنعتی از مهم ترین برنامه های سفر وزیر صمت به قرچک و پیشوا بود.
وی ضمن اشاره به ۲۵۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری در واحد صنعتی تعطیل شده در پیشوا، اظهار داشت: این مجموعه می تواند علاوه بر اشتغالزایی حدود ۴۰۰ نفر سبب فعالسازی ۱۰۰ کارگاه جدید شود و امیدواریم مشکل بانکی این مجموعه که در ستاد تسهیل استان حل نشده توسط مقام عالی وزارت خانه به نتیجه برسد و این مجموعه با بهترین تجهیزات و زیرساخت ها به چرخه تولید بازگردد.
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان تهران افزود: با رفع موانع در همین منطقه در چارچوب توسعه شهرک ها، صدور پروانه بهره برداری شهرک های خصوصی در منطقه ورامین شاهد اشتغال قابل توجهی خواهیم بود.
پرنیان مطرح کرد: به منظور توسعه شهرک صنعتی پیشوا، ۱۵۰ هکتار زمین آماده سازی شده و بزودی در اختیار متقاضیان قرار می گیرد.
وی اضافه کرد: همینطور ۲۰۰ هکتار زمین به منظور توسعه شهرک صنعتی قرچک در نظر گرفته شده که به منظور توسعه فاز دوم در اختیار صاحبان صنایع قرار می گیرد.
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان تهران اظهار نمود: تا ۹ ماه دیگر ۳۵۰ واحد صنعتی نیمه تمام راه اندازی می شود که نوید جهش و رونق تولید می دهد و با کمک و همراهی همه مسؤولان در انتهای سال کارنامه قابل قبولی را در سال تولید، مانع زدایی ها و پشتیبانی ها به مردم عرضه می دهیم.1400/02/19
15:33:15
0.0 / 5
826
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲


yarikala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت یاری كالا محفوظ است

یاری كالا

یاری گر شما در انتخاب کالای مدنظرتان