مهلت ثبت نام اینوتكس آكادمی تمدید گردید

مهلت ثبت نام اینوتكس آكادمی تمدید گردید به گزارش یاری کالا مهلت ثبت نام در بخش آکادمی نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۱ تا ۲۰ اردیبهشت تمدید گردید.


به گزارش یاری کالا به نقل از ایسنا، اینوتکس آکادمی بخشی از نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۱ است که در آن به آموزش و انتقال مفاهیمی چون کارآفرینی و کسب و کار پرداخته می شود. کارگاه ها باحضور صاحب نظران اکوسیستم، دانشجویان و استارت آپ ها برگزار می گردد.
این دوره ها که از ۲۸ الی ۳۱ اردبیهشت ماه ۱۴۰۰ در سالن سراج پارک فناوری پردیس آموزش داده می شود، به صورت متمرکز جهت آموزش تکنیک ها و مهارت های لازم برای رشد و توسعه فناوران، نوآوران و کسب و کار آنها برگزار می گردد و زمان ثبت نام در آن تا ۲۰ اردیبهشت ماه جاری تمدید گردید.
موضوعات آموزشی در اینوتکس آکادمی شامل «نقشه راه توسعه بین المللی کسب و کارها»، «اعتبار سنجی ایده و ساخت MVP»، «نوآوری در مدل کسب و کار در دنیای امروز» و «BABOK در فضای کسب و کار ایران» می شود.
به نقل از روابط عمومی پارک فناوری پردیس، دهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری، ۲۸ الی ۳۱ اردیبهشت ماه به صورت تلفیقی از بخش های حضوری و مجازی در پارک فناوری پردیس برگزار می گردد. در جهت حفظ سلامت مخاطبان، این رویداد در فضایی باز و با رعایت پروتکلهای بهداشتی برگزار می گردد.1400/02/12
12:53:24
0.0 / 5
1123
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴


yarikala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت یاری كالا محفوظ است

یاری كالا

یاری گر شما در انتخاب کالای مدنظرتان