بخش نیكوكاری به اسنپ كلاب افزوده شد

بخش نیكوكاری به اسنپ كلاب افزوده شد یاری کالا: امکان مشارکت در طرح های نیکوکاری به باشگاه مشتریان اسنپ (اسنپ کلاب) افزوده شد. از این پس کاربران سوپراپلیکیشن اسنپ می توانند با امتیازهای خود که بواسطه ی استفاده از خدمات مختلف به دست می آورند، در کارهای خیر مشارکت کنند.


نخستین طرح نیکوکاری در اسنپ کلاب «آموزش آنلاین منجر به اشتغال افراد دارای معلولیت» است که با همکاری خیریه ی رعد انجام می شود.
کمک به اشتغال افراد دارای معلولیت
همان طور که می دانید پیداکردن شغل برای افراد دارای معلولیت که ۱۱درصد از جمعیت کشور را می سازند، یکی از چالش های بزرگ در زندگی این افراد شمرده می شود. بنا بر اعلام سازمان ملل، نرخ بیکاری در میان افراد دارای معلولیت در بعضی از کشورها به بالای ۸۰درصد می رسد. باتوجه به شرایط دشوار بازار کار در این روزها، سختی های پیدا کردن یک شغل مناسب برای این افراد دوچندان شده است. برای مرتفع کردن این موانع، اسنپ با همکاری خیریه ی رعد تلاش نموده تا با تامین هزینه های برگزاری کلاس های آنلاین، آموزش های مورد نیاز برای جذب در بازار کار را بصورت رایگان در اختیار افراد دارای معلولیت قرار دهد. با گذراندن این دوره های آموزشی که در زمینه های دیجیتال مارکتینگ، نرم افزارهای گرافیکی، طراحی وب، دروس عمومی، صنایع دستی و دوره های اداری طراحی می شود، افراد دارای معلولیت هم می توانند به رویاهای شغلی خود جامه عمل بپوشانند.
چگونه در بخش نیکوکاری کلاب مشارکت کنیم؟
هر کاربر می تواند به آسانی و بدون پرداخت وجه نقد با تخصیص ۵۰۰۰ امتیاز اسنپ کلاب، هزینه ی یک ساعت آموزش یک فرد دارای معلولیت را به عهده بگیرد و کمک نماید تا او با گذراندن دوره ی آموزشی، مشغول به کار شود. اسنپ به ازای هر ۵۰۰۰ امتیاز ۱۰ هزار تومان به حساب خیریه ی رعد واریز می کند. برای کمک به اشتغال افراد دارای معلولیت کافی است به بخش «اسنپ کلاب» در اپلیکیشن اسنپ بروید و از بین گزینه های موجود گزینه ی «نیکوکاری» را انتخاب و با اهدای ۵۰۰۰ امتیاز در این طرح مشارکت کنید. در مجموع هر کاربر می تواند ۵مرتبه در این طرح مشارکت داشته باشد. اسنپ در امتداد مسئولیت اجتماعی خود طرح های مختلفی برای زنان سرپرست خانوار، افراد دارای معلولیت، خانواده های نیازمند و... اجرا کرده است که می توانید اطلاعات بیشتر آنرا در بلاگ اسنپ بخوانید.

۲۱۲۱


منبع:

1400/02/03
20:38:54
0.0 / 5
779
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵


yarikala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت یاری كالا محفوظ است

یاری كالا

یاری گر شما در انتخاب کالای مدنظرتان