بیمه شده ها از خدمات شركتهای خلاق بهره مند شدند

بیمه شده ها از خدمات شركتهای خلاق بهره مند شدند یک شرکت خلاق موفق شده است به چند میلیون بیمه شده، در حوزه درمان خدمات ارائه نماید.


به گزارش یاری کالا به نقل از ایسنا، یعقوب قنبرزاده، مدیرعامل این شرکت خلاق اظهار داشت: صنعت بیمه کشور، نیازهای مختلفی در حوزه فناوری و نوآوری دارد، این شرکت با تاسیس یک واحد تحقیق و توسعه در خلال سالهای مختلف، کوشیده است که پاسخگوی این نیازهای فناورانه باشد. اتصال بیمه گر، بدنه سازمان و بیمه شده، همچون اهدافی است که ما در این مجموعه دنبال می نماییم.
مدیرعامل این شرکت خلاق اضافه کرد: بر مبنای راهکاری که بعنوان TPA شناخته می شود، ارتباط بین شرکتهای بزرگ بیمه، زنجیره سرویس دهی و مردم برقرار می شود. برای مثال در بیمه درمان، سازمان بزرگ بیمه گر، مراکز درمانی و مردم، سه ضلعی هستند که ما تلاش داریم آنها را به صورت برخط و آنلاین با یکدیگر مرتبط نماییم.
این فعال دانش بنیان ضمن تاکید بر ضرورت عرضه آنلاین خدمات بیمه، اظهار داشت: در این مدل، ما بعنوان مثال در حوزه بیمه تکمیلی درمان، فعالیت می نماییم، مرکز درمانی با عرضه یک کد ملی ساده از جانب بیمار و رجوع کننده، به سادگی از شرایط بیمه شده، مدت زمان اعتبار بیمه و نکات دیگر، آگاه می شود و نیازی به استفاده از دفترچه یا سایر مدارک کاغذی نیست.
وی ادامه داد: خود شخص بیمه شده هم می تواند با رفتن به این پلتفرم، اطلاعاتی مانند سوابق بیمه و دیگر اطلاعات در رابطه با خودش را کسب کند. در این روش کار، بیمار و بیمه شده به صورت مجانی با پلت فرم تعامل می کنند و در نهایت سازمان بیمه گر، هزینه ای نهایی را در صورتحساب کلی، منظور خواهد نمود. هم اکنون چند میلیون بیمه شده از خدمات لاین پلت فرم بهره مند شده اند.
بر مبنای اعلام معاونت علمی ریاست جمهوری، مدیرعامل این شرکت خلاق ضمن تاکید بر عرضه راهکارهای قابل اجرای فناورانه، توضیح داد: هم اکنون بر روی دیگر نیازهای این حوزه در حال تحقیق و توسعه هستیم و بدون شک، صنعت بیمه، نیازمند همیاری بیشتری از جانب فعالین دانش بنیان و استارتاپی است.

منبع:

1400/01/06
02:37:57
0.0 / 5
807
تگهای خبر: آنلاین , خدمات , دام , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲


yarikala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت یاری كالا محفوظ است

یاری كالا

یاری گر شما در انتخاب کالای مدنظرتان