معاون وزارت كشور:

بانك در صورت تملك یك واحد تولیدی به سبب بدهی نباید آنرا تعطیل كند

بانك در صورت تملك یك واحد تولیدی به سبب بدهی نباید آنرا تعطیل كند از تهران معاون هماهنگی اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور اظهار داشت: در تعطیلی کارخانه ها و واحدهای تولیدی، باید نقش هر یک از دستگاههای خدمات رسان و شبکه بانکی مشخص شود تا بتوان برای تعطیلی تولید چاره ای اساسی اندیشید.


بابک دین پرست بامداد دوشنبه ۲۷ بهمن ماه در جریان بازدید از کارخانه تولید لبنیات وارنا که سال ها به صورت تعطیل رها شده است، اظهار نمود: سوال اساسی این است که چرا یک واحد تولیدی به این عظمت و امکانات که شرایط مناسبی برای ایجاد اشتغال فراهم نموده به این صورت تعطیل شده و نمی توان آنرا راه اندازی نمود.
وی افزود: این واحد تولیدی که با هزاران میلیارد تومان سرمایه گذاری، زمینه اشتغال حدود 700 را فراهم نموده امروز بطور کامل تعطیل شده ولی هیچگاه علت این تعطیلی و نقش افراد و دستگاه های دولتی، خدمات رسان و شبکه بانکی در آن مشخص نشده و به دستگاه های تصمیم گیرنده منتقل نشده است.
این مقام مسئول اظهار داشت: وقتی به هر یک از دستگاه های خدمات رسان نظیر آب، برق، گا، اداره مالیات و سایر دستگاهها علت برخورد با یک واحد تولیدی سوال می شود، آنها دستورالعمل های قانونی را علت این برخورد می دانند، در صورتیکه تا کنون این نوع برخوردها و اثرگذاری آن در تعطیلی واحدهای تولیدی مشخص نشده است.
دین پرست تاکید کرد: حتی بانک هم نباید در صورت تملک یک واحد تولیدی به سبب بدهی آنرا تعطیل کرده و کارگران آنرا بیکار کند.1399/11/27
14:41:17
0.0 / 5
793
تگهای خبر: اشتغال , اقتصاد , بانك , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳


yarikala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت یاری كالا محفوظ است

یاری كالا

یاری گر شما در انتخاب کالای مدنظرتان