میان گروه صنعتی ایران خودرو و دانشگاه علوم پزشكی اراك امضا شد

قرارداد تولید و تحویل ۲۰ دستگاه اتوبوس آمبولانس

قرارداد تولید و تحویل ۲۰ دستگاه اتوبوس آمبولانس یاری کالا: قرارداد تولید و عرضه ۲۰ دستگاه اتوبوس آمبولانس میان ایران خودرو دیزل و دانشگاه علوم پزشکی اراک به امضا رسید و تفاهم نامه تأمین و نوسازی آمبولانس های ون با تاکید بر منابع داخلی هم به امضای ایران خودرو و سازمان اورژانس کشور رسید.


به گزارش یاری کالا به نقل از ایسنا، در مراسم انعقاد این قرارداد و تفاهم نامه که در سازمان اورژانس کشور انجام شد، فرشاد مقیمی-مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو- ضمن تاکید بر اجرای زودتر از موعد قرارداد، از آمادگی برای تجهیز اتوبوس های اورژانس اطلاع داده و اظهار داشت: برای تأمین و نوسازی ناوگان ون برای اورژانس هم آمادگی کامل داریم تا در دهه مبارک فجر، تفاهم نامه به قرارداد اجرایی تبدیل گشته و برنامه ریزی تولید ون آمبولانس در دستور کار قرار گیرد.
وی با بیان اینکه ایران خودرو دیزل طی یک سال گذشته تحولات مهمی را تجربه کرده، اظهار نمود: سهم بازار این شرکت در یک سال گذشته ۹۵ درصد رشد کرده و با احیای خط تولید اتوبوس بعد از ۹ سال توقف و ارائه محصول و خدمات زودتر از موعد، اعتماد مشتریان را جلب کرده است.
مقیمی ضمن اشاره به آمادگی تولید و تجهیز بیمارستان سیار، افزود: در شرایط بحرانی با اقدامی جهادی، ۶۳ دستگاه آمبولانس را در اختیار ناوگان اورژانس کشور قرار داده ایم و فعالیت ها در این عرصه را با نگاه ساخت داخل و عرضه خدمت به مردم دنبال می نماییم. داخلی سازی و تأمین آمبولانس از راه ایران خودرو دیزل صرفه جویی ارزی قابل توجهی به دنبال خواهد داشت؛ واردات هر دستگاه آمبولانس تیپ A حدود ۴۵ هزار دلار ارزبری دارد.

قرارداد تولید آمبولانس برای نخستین بار در کشور
همینطور پیرحسین کولیوند- رئیس سازمان اورژانس کشور- هم در این مراسم، اظهار نمود: قرارداد تولید ۲۰ دستگاه اتوبوس آمبولانس امروز بین دانشگاه علوم پزشکی اراک و شرکت ایران خودرو دیزل منعقد شده و امیدوار هستیم با تأمین سایر نیازها مانند بیمارستان های سیار، سی تی اسکن و اتاق عمل برای مناطق کم برخوردار یا بحران زده، با همکاری ایران خودرو دیزل، امکان عرضه خدمت بهتر و مدیریت بحران را فراهم نماییم.
وی ادامه داد: قرارداد برای تولید آمبولانس هم برای اولین بار در کشور صورت می گیرد که اتکا به توانمندی داخلی، سبب خواهد شد تا محتاج کشورهای خارجی نباشیم.
شایان ذکر است، این قرارداد به امضای مدیرعامل ایران خودرو دیزل و رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک و تفاهم نامه تأمین و نوسازی ون اورژانس هم به امضای مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو و رئیس سازمان اورژانس کشور رسید.
بر مبنای قرارداد منعقد شده، ایران خودرو دیزل سال آینده، ۲۰ دستگاه اتوبوس آمبولانس را تولید کرده و در اختیار سازمان اورژانس کشور قرار خواهد داد.1399/11/14
23:29:15
0.0 / 5
1041
تگهای خبر: ارز , بازار , تولید , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱


yarikala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت یاری كالا محفوظ است

یاری كالا

یاری گر شما در انتخاب کالای مدنظرتان