مدیركل معاونت پیشگیری از جرم قوه قضاییه:

با فساد نمی توان سلیقه ای برخورد كرد

با فساد نمی توان سلیقه ای برخورد كرد مدیرکل معاونت اجتماعی و پیش گیری از جرم قوه قضاییه می گوید، مبارزه با فساد امری پیچیده است که نیاز به همکاری دستگاه های مختلف با یکدیگر دارد و نمی توان با نگاه سلیقه ای و غیر منصفانه با آن برخورد کرد.به گزارش یاری کالا به نقل از ایسنا، فرزاد جلیلیان در همایش مبارزه با فساد در اتاق بازرگانی تهران، بیان نمود: رویکرد اصلی قوه قضاییه در مبارزه با فساد، در ارتباط با جلوگیری از فساد است. چونکه این طرح را چه در شیوه های علمی و چه در تحقیقات انجام شده مورد تاکید قرار داده اند که در صورت جلوگیری از فساد خیلی از هزینه های کشور در این حوزه کاهش خواهد یافت.

وی اظهار داشت: قوه قضاییه به منظور جلوگیری از فساد، زیرساخت هایی را طراحی نموده و آماده همکاری با سایر دستگاه ها در این حوزه بسیار مهم می باشد.

جلیلیان با تکیه بر جدیت این قوه در برخورد با فساد، بیان نمود: در ماه های گذشته قوه قضاییه به سراغ پرونده هایی رفته که برخی افراد از آنها بعنوان خط قرمز یاد می کردند یا در حوزه هایی مانند خصوصی سازی، قوه به برخی واگذاری ها ورود کرد و با ابطال آنها نشان داد که از سویی در مبارزه با فساد جدیت بسیار زیادی دارد و از طرفی امنیت فعالان اقتصادی و سرمایه گذاران را تأمین خواهد نمود.

وی با اشاره به اینکه برای مبارزه با فساد باید توان تمام بخش ها در کنار هم بسیج شود، اظهار داشت: در کنار ارگان های دولتی و حاکمیتی، حتی بخش خصوصی هم باید در میدان مبارزه با فساد فعال شود و با حضور نمایندگان قدرتمند این بخش، در فرآیند مبارزه با فساد از تمام داشته ها استفاده گردد.

مدیرکل معاونت اجتماعی و جلوگیری از جرم قوه قضاییه تصریح کرد: قوه قضاییه در سالهای اخیر با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری و تاکید ریاست قوه، در حوزه اقتصاد از سویی با مبارزه با فساد و از طرفی با پشتیبانی از بخش های اقتصادی، کوشیده شرایط را برای بهبود اوضاع اقتصادی کشور فراهم آورد و در این راه تمام توان خویش را به کار خواهد بست.
1399/09/19
16:44:56
5.0 / 5
1056
تگهای خبر: ارز , اقتصاد , دستگاه , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳


yarikala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت یاری كالا محفوظ است

یاری كالا

یاری گر شما در انتخاب کالای مدنظرتان