با پیگیری انجمن كارفرمایان سیمان و با هماهنگی سازمان حمایت

با افزایش نرخ سیمان پاكتی موافقت شد

با افزایش نرخ سیمان پاكتی موافقت شد یاری كالا: دبیر انجمن صنفی كارفرمایان صنعت سیمان در نامه ای خطاب به مدیران عامل شركت های سیمان، از موافقت سازمان حمایت مصرف كنندگان و تولیدكنندگان با افزایش قیمت سیمان پاكتی آگاهی داده و خواهان شده تا مدیران شركت های سیمان، هرچه زودتر به جهت تعدیل نرخ فروش سیمان پاكتی اقدام نمایند.


به گزارش یاری کالا به نقل از ایسنا، عبدالرضا شیخان روز سه شنبه (۱۵ مهرماه) با ارسال نامه ای خطاب به مدیران عامل شرکت های سیمان، ابلاغ کرده است که در نتیجه پیگیری های مستمر انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان و بعد از هماهنگی با رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، باتوجه به افزایش قیمت کیسه های پروپیلن که ناشی از افزایش قیمت مواد پتروشیمی بوده است، سازمان مذبور (سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان) با افزایش نرخ سیمان پاکتی موافقت کرده مراتب را به ۳۱ استان ابلاغ کرده است.
آنطور که در ابلاغیه "آنی و حائز اهمیت" دبیر انجمن صنفی کارفرماین صنعت سیمان آمده است، نخستین موافقت با افزایش قیمت سیمان پاکتی به میزان هر تن، ۴۰ هزار تومان نسبت به قیمت های مصوب توسط سازمان صنایع استان سیستان و بلوچستان در همان روز (۱۵ مهرماه) صورت پذیرفته است.
این مقام صنفی، طی این نامه از مدیران عامل شرکت های سیمان خواسته است، براین اساس هرچه زودتر بعد از هماهنگی با سازمان صنایع استان حوزه استقرار کارخانه، نسبت به تعدیل نرخ فروش سیمان پاکتی اقدام گردد.
همین طور در این نامه آمده است: " ترتیبی اتخاذ فرمایند تا از هرگونه کمبود سیمان پاکتی در محدوده توزیعی آن شرکت جلوگیری به عمل آید. "
منبع:

1399/07/17
13:15:33
5.0 / 5
1390
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳


yarikala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت یاری كالا محفوظ است

یاری كالا

یاری گر شما در انتخاب کالای مدنظرتان