امكان سفر تجار به چین برقرار شد

امكان سفر تجار به چین برقرار شد یاری كالا: چند ماه بعد از انتشار ویروس كرونا، اتاق بازرگانی تهران شرایط لازم برای تجاری كه قصد سفر به چین را دارند، تشریح كرده است.


به گزارش یاری کالا به نقل از ایسنا، از حدود ۹ ماه قبل و همزمان با شیوع ویروس کرونا در چین، رفت و آمد خیلی از کشورها به این غول آسیایی متوقف گردید و تجار ایرانی نیز از این قاعده مستثنی نبودند.
با این وجود آمارهایی که از تجارت ایران در ماه های گذشته پخش شده، نشان میدهد که با وجود کرونا، چین همچنان بعنوان اصلی ترین شریک اقتصادی ایران فعالیت خودرا ادامه داده وحدود یک چهارم از کل واردات و صادرات ایران بوسیله این کشور انجام شده است.
چند ماه پس آغاز کرونا، چین تنها کشوری است که توانسته بخش قابل توجهی از موج شیوع این ویروس را کنترل کند و تحت تاثیر این اتفاق، سخت گیری های زیادی در راه ورود اتباع کشورها خارجی به کار بسته است. با این وجود برمبنای اطلاعات ارائه شده از طرف اتاق بازرگانی تهران، تجار ایرانی امکان سفر به چین را خواهند داشت، هرچند باید برخی اصول مانند قرنطینه دو هفته ای را رعایت نمایند.
مسافرانی که با مجوز اقامت در شانگهای راهی این شهر در چین می شوند، باید یک هفته قرنطینه مرکزی و یک هفته قرنطینه در محل اقامت یا محل کار را بگذرانند. هم چنین آن دسته از مسافرانی که محل و مجوز اقامت آنان برای استان های جیانگسو، جه جیانگ و انهوی صادر گردیده است، ابتدا سه روز در شهر شانگهای به صورت مرکزی قرنطینه خواهند بود و بعد از ان به صورت متمرکز به استان های مذکور منتقل و مابقی قرنطینه را در آن استانها و به صورت مرکزی سپری خواهند کرد. مسافران ورودی که محل اقامت آنان استان هایی غیر از شانگهای و سه استان ذکر شده باشد، به صورت مرکزی به مدت دو هفته در شهر شانگهای دوره قرنطینه را سپری می کنند.
منبع:

1399/07/01
14:44:47
5.0 / 5
1824
تگهای خبر: اقتصاد , تجارت , دام , صادرات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵


yarikala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت یاری كالا محفوظ است

یاری كالا

یاری گر شما در انتخاب کالای مدنظرتان