تعطیلی خودروسازان آمریكایی تا كی ادامه دارد؟

تعطیلی خودروسازان آمریكایی تا كی ادامه دارد؟ یاری كالا: بنظر می رسد شركت های خودروسازی آمریكایی قصد دارند حداقل تا دو هفته دیگر برای بازگشایی كارخانه های خود در این كشور دست نگه دارند.


به گزارش یاری کالا به نقل از ایسنا، سه شرکت جنرال موتورز، فورد و فیات کرایسلر که از بزرگترین خودروسازان فعال و مستقر در ایالات متحده آمریکا به شمار میروند، اخیرا اعلام نموده اند که بازگشایی و شروع به کار کارخانه های خود در این کشور را حداقل تا دو هفته آینده و تا اواسط ماه مه سال جاری میلادی به تعویق خواهند انداخت.
خودروسازان آمریکایی در ماه گذشته مارس ۲۰۲۰ کارخانه های خود در شهرهای مختلف ایالات متحده را تحت تاثیر شیوع گسترده ویروس کرونا و بمنظور قطع زنجیره انتقال و انتشار آن تعطیل و فعالیت آنها را متوقف کرده بودند.
آنها همین طور در این مدت با انجمن پشتیبانی از کارگران صنعت خودروسازی در آمریکا (UAW) و سایر مقامات مربوطه مذاکرات پی درپی درباب امکان بازگشایی و از سرگیری فعالیت و خط تولید کارخانه های خود داشته اند تا با از سرگیری فعالیت خود، بیشتر از این با بحران های مالی و زیاندهی مواجه نشوند.
با آنکه سخنگوی انجمن پشتیبانی از کارگران بخش خودروسازی در آمریکا در این خصوص اظهار نظر رسمی نداشته اما هفته گذشته از امکان بازگشایی کارخانه های شرکت های مذکور از ماه آینده، مه ۲۰۲۰، درصورت رعایت پروتکل های بهداشتی از طرف خودروسازان آگاهی داده بود.
بگفته منابع آگاه به نقل از وب سایت marketwatch، با به توافق رسیدن شرکت های مذکور با انجمن UAW درباب رعایت پروتکل های بهداشتی و حفظ سلامت و بهداشت کارگران، به احتمال زیاد کارخانه های این سه خودروساز آمریکایی در این کشور از تاریخ ۱۸ ماه مه سال جاری میلادی بازگشایی خواهند شد.
منبع:

1399/02/09
13:30:35
5.0 / 5
3507
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲


yarikala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت یاری كالا محفوظ است

یاری كالا

یاری گر شما در انتخاب کالای مدنظرتان