علت خالی ماندن بعضی از قفسه های فروشگاه های زنجیره ای

علت خالی ماندن بعضی از قفسه های فروشگاه های زنجیره ای به گزارش یاری كالا رئیس اتحادیه فروشگاه های زنجیره ای با تاكید بر اینكه هیچ كمبود كالایی در فروشگاه های زنجیره ای وجود ندارد، در مورد علل خالی ماندن قفسه ها در ساعاتی از روز توضیحاتی عرضه داد.


در ایام اخیر فیلم هایی در فضای مجازی منتشر گردید كه نشان می داد قفسه بعضی از كالاهای اساسی در فروشگاه های زنجیره ای خالی است كه در این رابطه امیرخسرو فخریان با اشاره به اینكه افزایش تقاضای مایحتاج روزانه مردم سبب شده بعضی از قفسه ها با سرعت بیشتری خالی شود، به ایسنا اظهار داشت: از اول اسفند خرید مردم از فروشگاه ها زیاد شده است. برای مثال فروشگاه هایی كه قادر هستند حدود ۳۰۰۰ مشتری را پوشش دهند با حدود ۱۰ هزار مشتری رو به رو شده اند.
وی با تاكید بر اینكه هیچ كمبود كالایی در فروشگاه های زنجیره ای وجود ندارد، اظهار نمود: اخیراً برای كاهش نگرانی مردم در این حوزه اطلاع رسانی هایی انجام شده است. همینطور از انبارهای فروشگاه زنجیره ای فیلمبرداری و در فضای مجازی منتشر كردیم تا شهروندان اطمینان حاصل كنند كه كمبود كالا وجود ندارد.
رئیس اتحادیه فروشگاه های زنجیره ای همینطور در توضیح علت خالی ماندن بعضی از قفسه های فروشگاه های زنجیره ای اظهار داشت: با عنایت به افزایش تقاضا در این فروشگاه ها، قفسه ها در ساعاتی از روز خالی هستند كه آن هم مربوط به زمانی است كه كالاها از انبار به قفسه منتقل می شود؛ ازاین رو كمبودی وجود ندارد.
وی ادامه داد: به نظر می آید شهروندان به علت شیوع ویروس كرونا نگران هستند كه نتوانند بعدا باردیگر خرید كنند یا كارخانه ها برای تولید به مشكل بخورند، اما طبق اطلاعات ما هم اكنون كارخانه ها سه شیفت تولید دارند و كمبود كالا وجود ندارد.
به گزارش یاری كالا به نقل از ایسنا، از سوم اسفندماه مواردی از مبتلا شدن به ویروس كرونا در ایران اعلام گردید و تا ظهر شنبه ۱۰ اسفند ماه، ۵۹۳ نفر مبتلای قطعی این بیماری شناسایی شده اند كه از این میان متاسفانه ۴۳ نفر فوت شده اند.1398/12/11
14:24:26
5.0 / 5
4122
تگهای خبر: تولید , دام , فروش , فروشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲


yarikala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت یاری كالا محفوظ است

یاری كالا

یاری گر شما در انتخاب کالای مدنظرتان