با حمایت وزارت صنعت انجام می شود

برگزاری نخستین نمایشگاه بومی سازی صنایع پیشرفته

برگزاری نخستین نمایشگاه بومی سازی صنایع پیشرفته به گزارش یاری كالا در دیدار شركت مادرتخصصی صندوق پشتیبانی از صنایع پیشرفته با معاونت آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت، در زمینه برگزاری نخستین نمایشگاه صنایع پیشرفته توافق شد.


به گزارش یاری كالا به نقل از ایسنا، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شركت مادر تخصصی صندوق پشتیبانی از صنایع پیشرفته با معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت معدن و تجارت دیدار و گفتگو كردند.
در این دیدار طرفین در زمینه همكاری دوجانبه به منظور تطبیق سیاست گذاری ها در حوزه صنایع پیشرفته با سیاست های كلی وزارت صنعت معدن و تجارت و همینطور برگزاری نخستین نمایشگاه بومی سازی صنایع پیشرفته و استقرار دبیرخانه آن در معاونت آموزش، پژوهش و فناوری توافق كردند.
رضا نقی پور اصل، رئیس هیات مدیر عامل صندوق پشتیبانی از صنایع پیشرفته در این دیدار با عرضه گزارشی به تشریح عملكرد ۱۱ ماهه این صندوق پرداخت و اظهار داشت: در این مدت با عنایت به شرایط كلی حاكم بر كشور و مشكلات اقتصادی ناشی از تحریم ها تمام تلاش خویش را در عرضه خدمات به متقاضیان، مطابق با سیاست های وزارت صنعت معدن و تجارت به كار بستیم كه خوشبختانه در مقایسه با سنوات گذشته رشد قابل توجهی داشتیم.
برات قبادیان معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت معدن و تجارت هم با اشاره به ظرفیت های موجود هر دو مجموعه، به تعامل بیشتر از پیش شركت مادرتخصصی صندوق پشتیبانی از صنایع پیشرفته با معاونت آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صمت تصریح كرد.
1398/12/08
10:14:11
5.0 / 5
3618
تگهای خبر: اقتصاد , تجارت , خدمات , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳


yarikala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت یاری كالا محفوظ است

یاری كالا

یاری گر شما در انتخاب کالای مدنظرتان