بیشتر از یك میلیارد تومان جایزه برای ۷هزار راننده اسنپ

بیشتر از یك میلیارد تومان جایزه برای ۷هزار راننده اسنپ به گزارش یاری كالا اسنپ برای تقدیر از همراهی رانندگان خود، كمپین نوروزی «سفر تا ۹۹» را از ۳ اسفند به مدت ۲۱ روز (۳ هفته) برگزار می نماید. این طرح با تشویق رانندگان به پذیرش درخواست های سفر به متعادل سازی میزان عرضه و تقاضا در ترافیك شب عید كمك می نماید.در كمپین نوروزی «سفر تا ۹۹» به بیشتر از ۷هزار كاربر راننده، یك میلیارد تومان جوایز نقدی اهدا خواهد شد. شرط شركت در قرعه كشی این كمپین انجام تعداد مشخصی سفر در بازه های زمانی ۳ روزه است. در طول این كمپین ۲۱ روزه، در هر هفته دو بار قرعه كشی به صورت زنده در شبكه های اجتماعی رسمی اسنپ انجام می شود و جوایز رانندگان بر مبنای تعداد امتیازی كه با انجام سفر دریافت كرده اند اهدا خواهد شد.
كاربران راننده می توانند در بازه زمانی كمپین «سفر تا ۹۹»، با فعالیت در اسنپ، شانس حضور در چندین قرعه كشی را داشته باشند.
نحوه امتیازدهی به رانندگان
كاربران راننده اسنپ در سراسر كشور بر مبنای شهر محل فعالیت خود در سه دسته قرار خواهند گرفت و برای كسب امتیاز لازم برای شركت در قرعه كشی ها باید از ۳ تا ۲۳ اسفند تعداد مشخصی سفر انجام دهند. هر امتیاز بیشتر یك شانس بیشتر برای برنده شدن جایزه خواهد بود. همینطور در انتها كمپین (۲۳ اسفند) مجموع امتیازهای كاربران راننده برای حضور در قرعه كشی جایزه بزرگ محاسبه می گردد.
برای اطلاع از جزئیات كمپین نوروزی «سفر تا ۹۹» به اینجا رجوع كنید.
جوایز و قرعه كشی ها
قرعه كشی ها در جریان «سفر تا ۹۹» هر ۳ روز یك مرتبه (شنبه ها و سه شنبه ها ساعت ۲۱) به صورت زنده از اینستاگرام باشگاه رانندگان اسنپ پخش می شود. در این قرعه كشی های هفتگی، هر ۳ روز، ۱۳۹۹ كاربر راننده برنده جایزه می شوند. به یك نفر یك جایزه ۹ میلیون تومانی، به ۹ نفر یك جایزه یك میلیون تومانی، به ۳۹۹ نفر یك جایزه ۲۰۰ هزار تومانی و به هزار نفر یك جایزه ۵۰ هزار تومانی اهدا خواهد شد.
جایزه بزرگ ۹۹ میلیون تومانی
علاوه بر جوایز هفتگی این كمپین، رانندگان در یك قرعه كشی دیگر هم می توانند شانس خویش را برای بردن جایزه بزرگ سفر تا ۹۹ بیازمایند. این جایزه ۹۹ میلیون تومانی بر مبنای مجموع امتیازهای كسب شده كاربران راننده كه از سوم تا بیست و سوم اسنپ امتیاز كسب كرده باشند محاسبه می گردد. شرط شركت در این قرعه كشی كسب حداقل ۳۰۰ امتیاز در طول كمپین است و نام برنده جایزه بزرگ در قرعه كشی شنبه ۲۴ اسفند مشخص خواهد شد.
تقسیم بندی شهرها و تعداد سفرها
برای شركت در این قرعه كشی، منطقه فعالیت رانندگان به سه بخش مجزا تقسیم شده است و در هر بخش رانندگان باید در بازه های زمانی ۳ روزه تعداد مشخصی سفر موفق ثبت كنند.
در منطقه اول، رانندگان استان های اردبیل، گلستان، همدان، خراسان شمالی و سمنان باید از شنبه تا دوشنبه و از سه شنبه تا جمعه، هر كدام ۳۵ سفر موفق انجام دهند و با ثبت این تعداد سفر یك امتیاز ازآن خود كنند. بعد از آن، هر یك سفر بیشتر معادل یك امتیاز بیشتر خواهد بود.
در منطقه دوم، استان های خوزستان، اراك، بوشهر، گیلان، هرمزگان، ایلام، اصفهان، خراسان جنوبی، لرستان، مازنداران، قزوین، قم، شهركرد، تبریز، ارومیه، یاسوج، یزد و زنجان رانندگان باید در بازه های زمانی ۳روزه، ۳۰ سفر انجام دهند.
در منطقه سوم، یعنی استان های كرج، كردستان، كرمان، كاشان، مشهد، شیراز، سیستان، قشم و تهران، رانندگان با ثبت ۲۵ سفر در هر ۳ روز یك امتیاز در قرعه كشی خواهند داشت.
2121

1398/12/04
23:19:27
5.0 / 5
3720
تگهای خبر: دام , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲


yarikala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت یاری كالا محفوظ است

یاری كالا

یاری گر شما در انتخاب کالای مدنظرتان